Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty - temat główny
Nie jestem pewien, poszperaj na necie, ale co do BO jestem pewien na 100%, bo sam miałem przez chwilę pirata, ale kupiłem oryginał i wszystkie problemy zniknęły.
Reply
Photo 
Gra ktoś w Cod2 multi na cracekd serwach ? Teraz ?
Reply
Wiesz mój kuzyn 4lata, sam przeszedł wszystkie misje. Ja u niego gram z jego siostrą. Big Grin Razem gramy mamy ponad 25 misji odblokowanych. Ogółem nie wiem dlaczego ale lubię tą gre,chociaż to strzelanki. O.o
Reply
Pozdro z platformy wiertniczej : i56.tinypic.com/1zb79lc.jpg
Reply
Gra ktoś w CoD 2 Multi na zwykłych serwerach ?
Reply
Czy może mi ktoś poradzić . Mianowicie mam oryginalną część Call of duty i Call of duty United Offenisive. Gram już to ze 3-4 lata , a miałem tylko 2 cd-key. Oczywiście robiłem , 2 razy już całkowity format komputera i wszystkie pliki z tym związane przepadła , ale nie o to chodzi. Gdyż wpisywałem tam w tym czasie 2 cd-key. Ostatnio ponownie zainstalowałem , wpisałem cd-key chcę grać na Multi a tam : Ten klucz jest tymczasowo używany , prosimy spróbować później . Myślę ,że jest to spowodowane wykorzystaniem poprzednich Cd-key. Tera pytanie : Da się jakoś ,z od producenta uzyskać nowy cd-key?
Reply
Nie odinstalowałeś poprawnie gry i cd-key jest teraz w stanie jako 'używany'. Wiele osób miało tak przy AC2, pomoc techniczna jedynie ratuje.
Reply
Quote: Witam . mam taki problem w grze Call of Duty black ops na konsolę Xbox 360 . Jak wiecie na Xboxie w tą grę można grać na dwóch ,ale nie w tym problem ,to teraz do rzeczy . Gram z kolegą na na dwóch w zombie i dochodzę do 8 ,9 ,10 rundy i już wszystkie drzwi pootwierane i nie wiem co dalej robić . Jak z starszym bratem grałem to w 10rundzie się teleportowaliśmy gdzieś indziej i w tym, jest problem . Nie wiem jak się teleportować brat mówi ,że trzeba włączyć prąd ,ale ja nie wiem gdzie i jak . Jak ktoś mi napiszę lub da link do strony z poradnikiem to dam + .
Reply
Ja robie tak musisz włączyć teleport w sali kinowej i podstawkę w sali, gdzie zaczynasz grę. Inaczej nie odpali.
PO każdym użyciu, musisz odczekać aż ostygnie i potem znowu włączyć tu i tu.
Reply
Przede wszystkim napisz w jakiej rundzie ...
Jeżeli chodzi Ci o kino, o zasilanie znajduję się na scenie, udajesz się tam w następujący sposób: Będąc w miejscu startowym, udaj się po schodach na górę, otwórz drzwi, idź dalej (przez dość wąskie przejście), otwórz kolejne drzwi, udaj się schodami w dół, powinieneś być na dość dużym obszarze, gdzie stoi działko oraz automat z bonusem, otwórz kolejne drzwi (do takiej jakby garderoby), otwórz kolejne drzwi i już jesteś na scenie, idź wzdłuż kurtyny a zobaczysz mhm ... poprostu włącznik prądu. Naciśnij i przytrzymaj 'X'. Następnie idź na początek mapy (tam gdzie rozpoczynałeś) wejdź w takie koło na podłodze i kliknij 'X' następnie wróć do teleportu i również naciśnij 'X' teraz chwilę odczekaj i się teleportuj, pojawisz się w miejscu gdzie można ulepszyć broń, następnie w losowym pokoju, a później na początku mapy.


http://www.youtube.com/watch?v=dOeUubPiXYM

Koło 8 minuty jest pokazane.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)