Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty - temat główny
Właśnie instaluje 1 i dodatek Smile
Reply
A mnie zachwyciło COD 2 i COD 4 MW jeśli chodzi o multiplayer Tongue w CoD 2 all rifle (coś z modem) i jechana Big Grin skill wyrobiony ale nie gram już tak często jak kiedyś. Co do CoD 4 MW to podobnie ale gra mi się laguje niekiedy i wyskakuje error nie wysyłaj Cool ale i tak dobra gra . Mam też MW 2 i pierwszą część COD Big Grin jedynka to tylko single , najlepszy singleplayer z wszystkich Cod jak dla mnie a MW 2 średnio. Zbyt krótka singielka a multi wzięte z XBOX'a czy czegoś tam (jakiejś konsoli). Podsumowując COD rządzi Big Grin
Reply
Ja pamiętam dokładnie dzień jak w Polsce pojawiła się premiera Call of Duty, był to dokładnie 7-8 grudnia 2003 roku. Wyobraźcie sobie że wydałem 179 złotych byle ją tylko mieć. Uwielbiam tą grę i koniec kropka. kolejne części oprócz wersji na PS2 są ŻAŁOSNE, bo przejście ich zajmuje parę godzin (MW2 przeszedłem na xbox 360 w 5 godzin i 40 coś minut). CoD1 rządzi i jeśli chodzi o W-FPS to nie ma sobie równych.
Reply
Ja też najbardziej lubię jedynkę Smile
___________
- odświeży ktoś? Za plusa Smile
Reply
Przeszedłem wszystkie Call of Duty po kilka razy i wszystkie mnie wprost zachwycały klimatem.
Reply
Na święta znowu napływ na MW3 jest...
Reply
Odświeżam
Kto gra w MW3 ? Smile
A i mam pewien problem w multiplayer, mianowicie myszka czasem mi reaguje po 3-5 sekundach.
Jeśli ktoś spotkał z takim problemem to proszę o pomoc czy coś Cry
Reply
Chciałby ktoś zagrać ze mną jakąś kooperację, albo po prostu na multi popykać w MW3? Tongue
Reply
Dzisiaj z Sepem bodajże chyba 10 operacji specjalnych na weteranie zrobiliśmy.Big Grin
Reply
Taak! Czekałem na ten temat! Miłej lektury... Big Grin

Call of Duty - Generalnie grałem w dzieciństwie, nie będąc świadomym że gram właśnie w hiciora. Kiedy teraz przeglądałem filmiki, zorientowałem się że na serio to jest ta gra w którą pykałem gdy byłem mały. Powiem że byłem nią zachwycony, nie codziennie miałem okazje grać w taką słodycz.

Call of Duty 2 - Gra jest super. Smile Po prostu mi się podoba, i kij w czuprynę z grafiką. Gra jest długa, przyjemna, w niektórych momentach wymaga od gracza logiki.

Call of Duty 4: MW - Z początku średnia, bo grałem w nią kiedy czytałem wolno, więc fabuła mi przelatywała między palcami. Teraz jednak odświeżyłem sobie, i powiem że gra wróciła u mnie na szczyty. Tongue

Call of Duty MW2 - W multi nie grałem, ale single naprawdę mnie zachęcił do dalszej rozgrywki. Nie wiem co inni mówią, mi już grafika i inne pozostawało obojętne.

Call of Duty MW3 - Nie muszę mówić że gra jest super? Dobra, multi jest taki sobie (grałem!), jednak single... Jak prawdziwa wojna. Big Grin Szkoda że dość krótkawy, jednak mnie na te 6h wciągnął, i to bardzo. Teraz próbuje na weteranie przechodzić. Co-op miodzio, z bratem bawiłem się świetnie. Przetrwanie... Samemu do 25 fali doszedłem na jednej mapce, jeśli chodzi o resztę to czekam aż net mi się naprawi.

Call of Duty World At War - Na PS3 mam, i jestem zadowolony z tego że mogłem powrócić do II wojny światowej w nowoczesnej oprawie. Gra mi się bardzo podobała, choć multi ciasny.

Call of Duty Black Ops - Multi jakby otworzył mi oczy, bo gdy grałem w niego to... Naprawdę to jakoś było, podobało mi się. Nazi-Zombis nawet okej, a fabuła to już w ogóle... Choć krótka to zaskakująca. Smile

Bardzo chętnie podyskutuję o CoD. Smile (bo ja nowy tutaj Cool)

Atedit
Co konkretniej wiadomo o nowym CoD? Bo ja jakoś mało informacji mam, co najwyżej błahostki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)