Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
W tym temacie możecie pytać o wszystko związane z poza grą np: gdzie to kupić , skąd to ściągnąć , jaki to kawałek itp.
Reply
No i dobry pomysł Smile
Zna ktoś jakąś fajną grę arcade'ową, coś jak Icy Tower, w której nabija się punkty, są rankingi, itd? Będzie plus Big Grin
Reply
Brick 
Ice tower na nk Tongue
Reply
kolega wyżej nie ma nk. Smile
Reply
Quote:z jakiej strony to ściągnąć...

-Piractwo jest zabronione. Dodgy

Atmadriatas
Nie masz prawa się tak o mnie wypowiadać, nie znasz mnie. Windows mam oryginalnego, gry również. Czekam dalej Smile

AtShiraisa
To sobie nie ufaj, to tylko moja reputacja więc płakać nie będę. Najlepsze jest to że ja mogę mówić o sobie a wy możecie temu przeczyć, niestety puste wasze słowa skoro nic o mnie nie wiecie. To tak samo jak te nasze sytuacja z dziećiństwa - widzisz jakąś nową sałatkę i od razu że jest ohydna. Smile Proszę bardzo, na dodatek mój internet nie pozwala na ściąganie, zbyt zamulony i nie ma co po prostu. Transfer może za mały? Nie wiem. Smile
Reply
Video 
Aha poszukam może coś znajdę.
Sylier:
Serio dobry pomysł z tym?
Reply
podał tylko przykład. Dodgy
Reply
Tu chodzi o takie pytanka po co robić tematy jak tutaj można...
Reply
Heart 
Przykład z którego będą korzystać inni. Piractwo tutaj kończy się kneblem, a jak ktoś zobaczy taki dopisek to pomyśli "tutaj wolno". Dodgy
Reply
Wiesz, co to znaczy ściągnąć z internetu, i co to jest piractwo?
Piractwo jest w przypadku, jak ściągasz pliki objęte prawami autorskimi, a jest WIELE darmowych i legalnych rzeczy. Więc skończ już spamować.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)