Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Demon's Souls to trudna gra. Proponuję ci najpierw oswoić się z konsolą grając w TW2 a potem zabrać się za coś poważnego. W obu tych grach masz co-op'a ale takiego online.
Reply
Jeszcze 2 plusy do rozdania mam.
Reply
Jako pierwsza grę to ja bym polecił ci coś bardzo łatwego żeby nauczyć się dobrze grac , poznać przyciski itd. - np. Little Big Planet lub Uncharted 2
Reply
jeszcze 1 plus a i jest news ze jesienią ma być już Demon's Souls 2 wiec zaczekam z kupieniem tej gry chyba Smile ale się zastanawiam.

P.S Mam PSP(niedlugo sprzedaje) przyciski sa podobne wiec wiekszych problemow mial nie bede
Reply
O dokładnie. Jeśli lubisz tego typu gry to kup Two Worlds. Ja osobiście za tym gatunkiem nie przepadam. Dobra gra do ogarnięcia pada to tak jak już wspomniał daragon: LBP, Uncharted 2 albo Heavy Rain. Dwie pierwsze gry mają multi, więc jakbyś chciał to masz zajęcie na długie godziny. Jeśli szukasz dobrej akcji, ze świetną grafiką i totalną rozwałka to polecam God of War III.

Jak masz PSP to większych problemów mieć nie będziesz, może troche ze spustami Tongue
Reply
w GoW gralem na PSP a UN2 dostane razem z PS3 Smile
Demon's Souls 2 ma podobno wspolpracowac z Playstation Move
Reply
Music 
Uwierz mi, zostaw sobie na później tego DS. Ja nie chciałbym przechodzić etapu przez ponad godzine, potem zginąć i zaczynać od początku Big Grin Ta gra nie wybacza błędów.

GoW na PS3 daje jeszcze większą satysfakcję z gry niż odsłony na kieszonsolke.
Reply
No ja wiem ze GoW na PS3 jest lepszy a w Demon's Souls grales?
Reply
Nie grałem, ale czytałem wiele recenzji. Ginie się od uderzenia - dwóch. Gra jest długa, można grac w co-op. Są zadania, które robi się dość długo, a jeśli zginiesz będziesz musiał zaczynać od początku. Ja na Final Fantasy się wkurzałem gdy ginąłem pod koniec walki, którą toczyłem przez 30min Big Grin

O, jak chcesz się pomęczyć ale nie na tak wysokim poziomie jaki ma Demon Souls to polecam Final Fantasy XIII. Gra potrafi nieźle dokopać (Przeszedłem. 50h gry)
Reply
Dobrze ze jak sie padnie nie traci sie itemow tak jak w tibii expa itp. tylko dusze wtedy to by byla trudna gra!
A jakies fajne gry multiplayer byscie polecili jeszcze?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)