Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
zależy jaki Smile
Reply
Klany z topki to pały, nawet nie przyjmują wyzwań tchórze. Smile No nie wiem, gracz z ilością punktów 440k może coś zdziałać? Top 250 na świecie. Tak czy siak nie ide do żadnych przekłamanych obcokrajowców, znam stałych polskich bywalców. Przykładowo moja gildia przechodzi w do KZ3, gildia kolegi również. Tylko pamiętaj, że do gry wymagana jest dobra znajomość taktyk w fps'ach i headset, bo za jego brak grozi wydaleniem i nie tylko tutaj, w innych grach też się z tym spotkałem. Jeśli coś, mogę Cię polecić, tylko podaj ID PSN'u. Tongue

TheMatiZ:
No to jeszcze poczekamy!
Reply
moze sie uda i kupie 2x kz3 Tongue i bede cisnął na 2 konsole z bratem Smile heh ja to jak bym sie postarał to by mnie do TMD wzięli Smile brata chcieli wziąć ale on nie chciał bo juz kończył grywać w KZ2 a tak wgl to oni chyba mają jakiś limit wiekowy Smile do Polish elite team nie chciał bym wgl iść, kiedyś grałem w klanie o tagu pol którego założycielem był czy tam dalej jest zimin (nie ma się czym wchwalić) wygraliśmy nawet 3 miejsce w pierwszym turnieju ... ale nagrody nie wysłał nikomu chyba ...
Reply
Z ziminem gram do teraz, on gra teraz na innym koncie: Old_zimin_pl. POL będzie reaktywowany w KZ3, ja tam się nawet nie proszę, bo ten koleś to największe zero w tej grze. Smile Polecam klany SPOL, SAPL, *SAP.
Reply
jedynie z Adim sie fajnie grało i kurachem ... tylko kurach jakies odpały miał zbyt często Tongue
Reply
Opłaca się kupić bardziej Killzone 3 czy może Mass Efect 2?
Reply
No to chyba logiczne że KillZone 3...albo pierw kup Mass Efect 2 a potem kup KillZone 3 Cool(Ja kupuje pierw lapka potem KZ3)
Reply
Ja chyba kupie KZ3 , zrobimy klan? np. Margo Team... Cool
Reply
Headset 504not found Cool
Reply
allegro.pl/pro-gamer-headset-imp-ps3-swiat-gier-com-w-wa-i1411968484.html Jak na headsety to są te na allegro drogie - u mnie za £10 możesz kupić.
allegro.pl/listing.php/search?string=headset&category=28387
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)