Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Nie przejdą. Tak samo było w becie kilka miechów temu. To co, o której umawiamy się na grę? Big Grin
Reply
Tia... Śmiesznyś Big Grin Porównaj ile ty grasz w K2/3 a ile ja. Ja w multi K2 wcale nie grałem. Kiedyś w BF BC2 ale tam mi szło tragicznie więc porzuciłem dalszą grę Tongue Jak kiedyś uda mi się uzyskać chociaż 2 miejsce w meczu to dam ci znać Big Grin Najlepszy wynik to był z 20:25 czy jakoś tak. Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach.
Reply
Chcę grać Z TOBĄ, a nie PRZECIWKO Tobie. Tongue Pogadać, pośmiać się, bo głównie o to tu chodzi - o zwałę i frajdę z gry. W KZ2 na multi mam przegrane 1500 godzin, punktów już ponad 460 tysięcy, jeden z lepszych wyników to ostatnio 151;21, a na becie KZ3 49;10. Nie martw się, wprowadzę Cię w świat fpsów, tylko powiedz o której będziesz na konsolce. Mi się właśnie ściąga, razem mieści 800mb, póki co mam niecałe sto, więc to jeszcze potrwa. Umówmy się na konkretną porę.
Reply
:O

(Zostawiłbym samą emotkę, ale trzeba coś napisać) 1500h? OMG. Big Grin Headset'a nie mam. Nie był mi wcześniej potrzebny. Jak na razie K3 mi się bardzo spodobał. Zamówię na pewno. Na razie nie mam zielonego pojęcia o FPS'ach. Wcześniej grałem tylko w K2 i BF'a i to sam single.
Daj GG, łatwiej będzie. Dziś jeszcze nie wiem o której i gdzie będę grał, ale pewnie gdzieś niedługo się pojawię.
Reply
Oryginalny headset do PS 150zł, kiedyś była promocja i dodawali grę w cenie 50zł. Ogólnie dobrze się sprawuje - bezprzewodowy, z ładowarką, łatwy w obsłudze. Polecam, chyba, że masz jakiś kabelkowaty. Smile
Reply
Ale dziś rzeź zrobiłem wśród ISA Tongue Jak ja lubie ich kosić. 32:19 wynik, i do tego pierwszy w rankingu drużyny. Oczywiście wygraliśmy. Najfajniejszy moment to sam początek starcia, jak ISA lądują i wybiegają obok kontenerów. Wtedy włączam niewidzialność, rzucam granat i czekam na resztę aż wybiegną. Raz udało mi się 5x skosić za pierwszym podejściem. Można natłuc ich też jak wbiegają po schodach na górę w ostatniej części podczas ataku na tamę. Niektórzy są tak sprytni, że wbiegają w grupie, tłuką Helghastów i stają na respie Tongue Szczególnie upodobali sobie kibel i tam się chowają Cool
Reply
To Ajsu potem będzie grał jako ISA i tak robił Big Grin
Reply
Co chcesz od kibelka, tam jest fajna kampa na zamach. Big Grin
Reply
haha zabiles mnie? nawet nie zauwazylem Smile ja juz jestem 173 na swiecie w KZ3 ale robie przerwe =\
Reply
Weee dziś kupiłem se PS3 Big Grin
Grał ktoś w skate2 na tym?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)