Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Wiecie jakie są przyczyny awarii PSN, albo ile to potrwa? Nie do pomyślenia, że wyłączyli w te wolne.
Reply
Co myślicie o tym Big Planet 2 czy jakoś tak.
Edit:
Zakupiłem dziś CD-Action i jest w niej Crysis 2 Demo, zaraz przetestuje.
Reply
potrwa to najdłużej do soboty Tongue

a przyczyny zamkniecia PSN'a chyba nawet sony nie zna Tongue

daragon:
ogladnij te recenzje a potem sam ocen co kupisz
http://www.youtube.com/watch?v=_sg3bZWtRUg
http://www.youtube.com/watch?v=P9d19qYuwfs

dzisiaj przyszedl mi TDU2 Tongue jutro badz pojutrze przyjdzie mi Deadresing 2 no i juz nie moge sie doczekac premiery LA Noire choc i tak preordery wysylaja z 2-3dni wczesniej tak jak to bylo z mortalem Tongue
Reply
Rainbow 
Masz jakieś problemy z rozpoznaniem rodzaju męskiego i żeńskiego? CD-Action to r. męski. Poza tym jak nie pamiętasz nazwy gry to polecam coś takiego jak google.pl

Co do awarii PSN. Jest kilka teorii. Jedna to ta, że Anonimowi rozwalili sporą część sieci Sony i trzeba wszystko stawiać na nowo. Druga jest zdecydowanie ciekawsza. Cytując:
Na forum Reddit.com użytkownik ukrywający się pod pseudonimem chesh420, podający się za moderatora serwisu PSX-Scene.com, podał najbardziej prawdopodobny powód problemów z PSN-em.

Według niego, odpowiedzialny za całe zamieszanie jest stworzony przez hakerów firmware o nazwie Rebug. Zmienia on zwykłą PlayStation 3 w konsolę developerską (posiada ona więcej funkcji przeznaczonych dla twórców gier, m.in. pozwala uruchamiać "wypalane" płyty). Ponoć zewnętrzne grupy – niezależne od twórców Rebuga – dzięki niewielkim, wprowadzonym do programu zmianom zdołały podłączyć taką zmodyfikowaną PS3 do sieci (co z normalnym debugiem jest niemożliwe).

Developerzy korzystający z PSN-a są zazwyczaj „zaufanym źródłem”, wprowadzane przez nich dane nie są więc poddawane szczegółowej weryfikacji. chesh420 twierdzi, że korzystając z konsol "przerobionych" Rebugiem, użytkownicy mogli podawać dowolny numer karty kredytowej, dodając pieniądze do swojego wirtualnego portfela w PlayStation Network - system ponoć nie sprawdzał wiarygodności takich kart. Pozwoliło to pobierać za darmo dowolną zawartość z PlayStation Store. Coś w tym może być, skoro część użytkowników informowała o komunikatach związanych z kartami kredytowymi, wydaje się jednak, że weryfikacja numerów kart nie leży (a przynajmniej - nie powinna) po stronie Sony/PlayStation Network, a po stronie systemu bankowego.

To właśnie z tego powodu Sony zdecydowało się ponoć wyłączyć serwery usługi. Firma pracuje teraz nad załataniem dziur. Rozwiązaniem ma być rzekomo nowy firmware dla prawdziwych konsol debugowych.

Jak podkreśla chesh420, to wszystko są jednak spekulacje, choć oparte na solidnych podstawach. Jako dowód podaje kilka faktów:

Rebug został opublikowany 31 marca;
Pierwsze poradniki pokazujące, jak korzystać z sieci przeznaczonej dla developerów na przykładzie gier z serii Call of Duty pojawiły się 3 kwietnia. 7 kwietnia znaleziono z kolei sposób na pobieranie zawartości z PSN-u;
PlayStation Network „padło” 20 kwietnia.
Reply
Little Big planet to lipna gierka Cry
U mnie koleżanki w to grają Tongue dziwaczne i dla dzieci under 10/11 Tongue
Reply
Za 10min jade po crysisa lub home fronta
Reply
LBP jest genialne Big Grin Świetnie się przy tej grze bawiłem razem ze znajomymi przy jednej konsoli. Lepszej gry na 2+ pady nie znalazłem.

daragon:
Nie mów, że będziesz kupował Homefront'a. Większego crapu nie widziałem. Kup Crysisa.

Ja właśnie grałem w Portal 2 na kompa. Nie wierzyłem recenzentom, że to tak dobra gra. Dziś się o tym przekonałem. Zacząłem 2 rozdział gry. Na razie zagadki są dość łatwe.
Jest masa śmiesznych wypowiedzi naszych "towarzyszy". Wheatley wywołał u mnie takiego banana na gębie, że chce się w takie gry grać. Zastanowię się nad kupnem wersji na PS3 ze względu na co-op.
Reply
na 2 pady to chyba wszystkie odlony gier lego Tongue

omg wykończyła mnie jazda po ibizie =p prawie caly dzien w to gram Cool
Reply
jak już homefronta
Reply
Co się z tym PSN stało? Bo mówili tu w Anglii że konta bankowe zobaczyć jak się PSN ma.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)