Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Co się stało? Miedzy 17 a 19 kwietnia włamano się i wykradziono wszystkie dane osobowe użytkownikow PSN. Możliwe, że nr kart kredytowych również zostały wykradzione. Dlatego wyłączyli PSN'a i szukają sprawcy jak i również robią nowe zabezpieczenia. Jeżeli nie kupowałeś na PSN'ie za pomocą karty kredytowej to masz szczęście, najlepiej teraz pozmieniać hasła.
Reply
Jednak nadal nie słyszymy żadnych przeprosin od producentów Sony, jak nas robią w konia dobre dwa tygodnie.
Reply
Quote:Ice Knight:
na 2 pady to chyba wszystkie odlony gier lego Tongue

omg wykończyła mnie jazda po ibizie =p prawie caly dzien w to gram Cool


Dawaj wyścig... podaj PSNid...ale zakładam że mam twoje Big Grin
Reply
To wina głównie osób trzecich, chociaż przeprosiny moglibyśmy dostać.
Reply
A dzial juz PSN?
Reply
Zostało zapowiedziane, że PSN odzyska sprawność 4 maja.

Quote:
Sony Computer Entertainment postanowiło w końcu podzielić się z nami orientacyjną datą przywrócenia sprawności usługi PlayStation Network. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gracze będą mogli ponownie zalogować się do sieci 4 maja.

Japoński gigant zaznacza jednak, że data ta nie oznacza przywrócenia sprawności wszystkich peryferii związanych z usługą. Jak napisano na oficjalnym blogu PlayStation:

Nasi pracownicy pracują dzień i noc, by jak najszybciej przywrócić działanie platformy. Zakładamy, że część funkcji powinna odzyskać sprawność w ciągu tygodnia.

Zaznaczamy jednak, że nie otworzymy dostępu do usługi, dopóki nie będziemy w stu procentach przekonani, że jest ona bezpieczna.

Jest to bardzo umiarkowany optymizm, ale lepsze to niż nic. Pozostaje tylko mieć nam nadzieję, że nic nie zakłóci pracy w strukturach Sony i usługa wróci do nas w planowanym terminie.


_
Reply
Kurde. A chcialem sobie pograc w Krejzisa.
Reply
Wystarczy wejść na stronę/blog Sony i wszystko pisze. Nie wiem jak niektórzy mogą żyć w takim zacofaniu. Wy tylko na tych komputerach gracie?
Coraz ciekawiej zaczyna się robić. Straty jakie poniesie koncern mogą sięgać 24mld $. Sam GeoHot zwrócił się do hakerów, aby nie byli "tacy" (nie chce używać wulgaryzmów. Kto czytał ten wie o co chodzi) i nie ujawniali prywatnych informacji na temat użytkowników PSN. Sony zaleca zablokowanie kart kredytowych do czasu wyjaśnienia sprawy. Około 80mln osób jest zagrożonych. Dane, które zostały podane podczas rejestracji mogą hulać gdzieś po necie już niedługo.
Reply
Czytam Ps3site ale przed tym sprawdzam inne strony typu poczta itp. Wiec tu sie pytam.
Reply
Sony może mieć jeszcze gorsze problemy kiedy posiadacze konsoli podadzą ich do sądu. Jest już jeden taki przypadek.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)