Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Brick 
Nooo i sa tez elementy strzelaniny, co mnie ucieszylo bardzo Dodgy Ale to , ze ma taki charakter Heavy Rain'a to tez mi sie spodobalo.
Reply
Gdzieś z 3000 zł. Dwa pady, kilkanaście gierek i konsola. Tongue
Reply
Ja p... http://www.gamezilla.pl/content/to-juz-staje-sie-nudne-znaleziono-dziure-w-zabezpieczeniach-sony

Beats:
Mniej niż twoja Big Grin
Reply
hmm moje z 9-10k warte jest ... 2konsole, 50 gier na plytkach, z 25-30 gier na PSN'ie, 3 pady, 2 kamerki, 5 mikrofonow, perka i gitarka, headset, troche DLC i sporo piosenek do sing stara ... przeraza mnie ta kwota, ale konsole mam 3 lata wiec to nie jest tak strasznie duzo Cool

Atup ... wiesz co, mozliwe, ze odzyskam passy, do mojego starego konta, ktore zapomnialem Cool HAHA
Reply
2 ? Dwa ps3 czy ps2 masz jeszcze ?
Reply
2x ps3 mam Wink
Reply
Quote:Problemów Sony Computer Entertainment z hakerami ciąg dalszy... Tak, wiemy, kochacie to. W ciągu ostatnich dni okazało się, że strona internetowa prosząca nas o zmianę hasła i potwierdzająca jego zmianę e-mailem zawiera luki systemowe, przez które łatwo można dokonać włamania na konta użytkowników PlayStation Network.

Okazuje się bowiem, że potencjalni hakerzy, znając datę urodzenia oraz adres e-mail użytkownika są w stanie przejąć dane konto na PlayStation Network. Włamania można dokonać w ciągu kilku chwil, co kończy się zmianą hasła do konta w usłudze resetującej je. Japoński gigant, gdy tylko się o tym dowiedział, postanowił wyłączyć usługę.

Ze względów bezpieczeństwa ograniczono także funkcjonalność części witryn Sony związanych z PlayStation. Jeżeli jacyś gracze do tej pory nie dokonali zmiany hasła, nie będą mogli dokonać tego przez WWW. Na szczęście wciąż można załatwić to za pośrednictwem konsoli.


To sobie pograliśmy. Smile
Reply
ja nawet nie zaczalem Tongue
Reply
Mozliwosc zmiany hasla zostala wylaczona. Mozna je za to zmienic nadal na konsoli, bo tam juz zadnych luk nie ma. Przeciez psn dziala wiec nie wiem o co wam chodzi. I prosze was - nie cytujcie tych analfabetow z ps3site. Ten serwis juz dawno zszedl na psy. Ja czekam na wprowadzenie PSS i program Welcome back. Wszystko ma dzialac do konca maja, zobaczymy ile w tym prawdy.
Reply
ja polecam polygamia.pl Tongue nawet nawet
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)