Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Fajnie fajnie, ale gdyby nie Ice to prawdopodobnie Gie byś wiedział o tym, co się dzieje z PSN więc uszanuj, że dzieli się tym co wie.
Reply
No widzisz, co do tego dzisiaj to tak, ale co do jutra to wiedziałem wcześniej niż napisał.
Reply
Nie będę wam tu wrzucał każdej nowości o tym co się dzieje w świecie konsol Big Grin
Wcześniej podawano nieoficjalną datę pojawienia się PSS. Jak na takie spekulacje to dość trafnie określili termin, bo Sony wprowadza już ostatnie poprawki i od jutra powinno wszystko śmigać.

Ciekawi mnie tylko czy Nintendo ujawni jakieś informacje o Project Cafe (czyt. nowym Wii(ii)) na E3. Drugie targi i po raz drugi nowa konsola na nich (w zeszłym roku kloc w wersji slim)
Reply
Nom to teraz zabiorę się za Urichted 2 Big Grin
Szkoda mi niektórych osób co kupili xbox'a i po miesiącu go musieli oddać do serwisu , nie podam nicków tych osób bo mi ich szkoda...
Reply
Thumbs Up 
uncharted 2 a nie uriched ...
Reply
Zalezy jaki model. Xbox dobra konsola, sam posiadam i PS3 i Xbox'a.
Reply
Xboxy z płytą główną Jasper nie mają takiego problemu, i RROD praktycznie w nich nie występuje. Pierwsze wersje często się paliły, i zazwyczaj parę miesięcy po naprawie znów się psuły. Jak ktoś umie zadbać o sprzęt to nie ma się o co martwić.
Najgorszym widokiem byłby dla mnie YLOD. Big Grin
Reply
Kolega z klasy mial. 320 GB strasznie sie grzeja ( Mowie o tych pierwszych 320 ).
Reply
Najważniejsze to nie stawiać PS3 na niczym miękkim typu dywan, łóżko. Ja swoją trzymam na drewnianej półce. Z każdej strony jest prześwit. Po obu stronach ok. 0,5m, z tyłu 1,5. To zapewnia odpowiedni obieg powietrza. Ostatnio czytałem, że podstawienie czegoś pod konsolę sprawia, że mniej się grzeje. I tu się zdziwiłem, bo tym czymś były zakrętki od napojów Tongue W sumie rozwiązanie banalne, a spotkałem się z opiniami, że dzięki temu konsola rzadziej się wiesza (bo nie była tak nagrzana).

BTW> Ma ktoś z was już DIRT'a? Co prawda dziś była premiera, ale może ktoś się znajdzie? Szukam kogoś kto mi powie czy warto kupować. Grałem w 2 i to najlepsza off-roadowa ścigałka, i zastanawiam się nad przygarnięciem nowej odsłony.
Reply
ja zamiast na zakretkach (bo strasznie wyglada) mam na czarnych filcach takich jak sie fotele czy krzeszla podbija Wink praktycznie tego nie widac, a jest prześwit Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)