Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Pozostaje nam czekać do E3. Wtedy czegoś się dowiemy. Jeśli ktoś jest na bieżąco to pewnie wie, że na jednym z portali pojawiła się wzmianka o konwersji nowego Wiedźmina na xbox'a. Szybko wpis zniknął ze strony, a całą sprawę zdementował pracownik CDP.

CDP(CD Project, znane też jako CD Project Red)
Reply
Zbieram na tego BF`a, zbieram i nie mogę uzbierać. Exclamation
Reply
Mam pytanie, czy wszyscy teraz mają PS-Premium (czy jakoś tak)? Bo ostatnio Ajs chyba coś o tym wspominał.
Reply
Fragment mail'a, który dostałem od Sony po uruchomieniu PSN'a.


Oferujemy bezpłatne gry...

W ramach podziękowania za cierpliwość okazaną podczas przerwy w działaniu PSN uruchomimy wkrótce program Welcome Back (Witamy z powrotem) dla wszystkich użytkowników PSN. W jego ramach będzie można pobrać bezpłatne gry, a także przez miesiąc korzystać bezpłatnie z PlayStation®Plus (osoby już z niego korzystające dostaną dodatkowy miesiąc za darmo).

Gdy program Welcome Back (Witamy z powrotem) zacznie funkcjonować, na stronie eu.playstation.com/welcomeback opublikujemy pełna listę ofert dostępnych w Twoim kraju.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za cierpliwość i wsparcie okazane w czasie, gdy nasi pracownicy na całym świecie prowadzą działania nad przywróceniem usługi PSN.

Przypominamy, że najświeższe informacje można znaleźć na stronach eu.playstation.com/psnlatest, PlayStation.Blog pod adresem blog.eu.playstation.com oraz śledząc nas w serwisie Twitter pod adresem twitter.com/PlayStationEU.

Do zobaczenia online już wkrótce,

Zespół PlayStation NetworkProponowałbym nauczyć się korzystać z internetu. A wystarczyłoby wejść na stronę Sony.
Reply
A ja nie dostałem... chyba że to starszy jakiś
Reply
Nie znam adresu strony Sony, ogółem nie gram na Ps3, z ciekawości tylko spytałem, jutro + jak nie zapomnę (a na 90% zapomnę), więc jak Ci zależy to możesz mi na pocztę Classicową napisać. Cóż, ja nie wiem, czy to tak od razu działa, czy nie. A tam, brat się tym zajmie. Ja chcę Pacmana o3o...

W ogóle bracik kupił ostatnio grę MAG. Dobry zakup?
Reply
Tak Dodgy Mag - Jedna z najlepszych gier FPS Online na PS3.
Reply
Nie tylko ja dostałem maila Tongue

Co do strony Sony. Wystarczy w google wstukać. Nie lubię jej odwiedzać. Ciężko cokolwiek znaleźć, ale dla chcącego nic trudnego. Tongue

MAG to masówka. Wolałbym wydać 2x więcej i pograć w Killzone Tongue No ale każdy ma swoje gusta.
Ostatnio myślałem, że odłożę sobie kasy na DIRT'a ale wychodzi na to, że będę musiał pozbyć się RDR (pomimo, że grało mi się przyjemnie to nie byłem aż tak nakręcony) Moje konto świeci pustkami Cool
Reply
Na ktorego Dirta ?
Reply
Ja tam sprzedaję od razu jak przejdę Dodgy (wszystkie gry)


Che mi może ktoś pomóc w dwóch trofeach z PES 2010 ? Oczywiście trofea online
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)