Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Ja bym to kupił dla słuchawek do Kompa Big Grin Ale za drogie

P.s. Ice łap Big Grin http://www.gamezilla.pl/content/recenzja-dirt-3
Reply
Rainbow 
Coraz więcej osób twierdzi, że w stosunku do 2 części zaszło mało zmian, a sama grafika jest miejscami gorsza Tongue Jeszcze to przemyślę.

Ganjor:
Strzela krótkimi seriami, a ja lubię sobie przycisnąć R1 i wpakować więcej ołowiu niż trzeba Cool

BTW. Co prawda to nie jest temat o PSP, ale podobno nazwa robocza NGP zostanie zastąpiona PS Vita. To na razie plotki, ale bardzo prawdopodobne.
A co do PS4 (nad którym prace pewnie już trwają) to nowy model ma zostać (podobno) wyposażony w procesor Cell'a (16 SPU). Sony olało IBM, a samo kupiło fabryki Toshiby ^^
Reply
Big Grin 
Ja tam nawet nie mam zamiaru kupować PS4, PS3 ma wszystko czego potrzebuję. Zamiast robić PS4 mogliby się pośpieszyć z robieniem PSS bo już trochę za długo go nie ma.

Chyba grałem z Tobą w RDR bo jak mi się ostatnio nudziło to przejrzałem poznanych graczy i był taki Ice[jakieś cyfry] i mówił po Polsku, Niemiecku (chyba) i Angielsku. Czy to Ty ?

Beats:
Heh, mi wystarczy kamerka.

Co sądzicie o L.A. Noire ? Bo nie wiem czy kupować.
Reply
To, że w Margo mam nick z cząstką Ice to nie znaczy, że w pozostałych grach też taki mam. Kto ma mnie w znajomych ten wie ^^

Co do PS4. Prace nad nową konsolą nie mają wpływu na to kiedy będzie PSS. Kilka tysięcy pracowników nie pracuje nad jedną rzeczą, tylko zajmują się tym specjaliści. Nowa konsola pojawi się i tak pewnie za 2-3 lata. Rok temu wydany Move był elementem "przedłużającym" żywotność naszego sprzętu, tak samo jak w przypadku Kinect'a od M$.

A tak nawiasem mówiąc to ostatnio wszedłem sobie w Strefę wojny w Killzone 3 Big Grin Pocisnęli mnie ostro i poszedłem sobie. Pierwszy i zapewne ostatni raz tam byłem. W weekendy oblegam Partyzantkę i Operacje ^^
Reply
Ja cię mam chyba na PSN Cool
Reply
Widzę, że temat się rozrósł... Jest tu "kilku" graczy, którzy na prawdę znają się na rzeczy i tu pojawia się moje pytanie. Jakie PS3 kupić? Z mniejszą, czy też większą pamięcią, slim, czy też zwykłe? Możecie mi doradzić, a na pewno tego nie pożałujecie.Pozdrawiam,
Pabi
Reply
Jak hcesz teraz kupować to Slim 120gb...Ja mam 80gb już 2 lata i jeszcze troche tej pamięci mam...
Reply
A orientujesz się może ile kosztuje takie PS3? Gdzie lepiej je kupić, na allegro, czy w jakimś sklepie typu MediaMarkt, Złote Tarasy, ElectroWorld?
Reply
Lightbulb 
Kupuj nowe z jak najdłuższą gwarancją Dodgy
Yeah ! Trofeum "Nietykalny" z Prince of Persia the forgotten sands wpadło ! jeszcze jedno "Niezwyciężony" i platynka moja !
Reply
Big Grin 
FAT'a na gwarancji nie dostaniesz. Konsola nie jest już produkowana. Proponuję poszukać wersji bundle czyli z jakimiś grami. Jak masz kasę to kup wersję z dyskiem +250GB. Ja mam 120 mi starczy. Warto wziąć pod uwagę to, czy będziesz kupował gry w PSS bo wtedy większy dysk jest potrzebny. (Np taki Mass Effect 2 waży 12+ GB)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)