Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
LBP.
Dead Nation.
InFamous.
Ratchet and Clank.
WipeOut.
Oraz dla każdego PS+ na miesiąc za darmo.
Czyli BurnOut Paradise.
Reply
Czy na tym forum siedzą same ułomne dzieci? No czasami mam chęć wywalić monitor przez okno (ale się powstrzymam bo służy mi on do gry na PS3).
Temat rekompensaty jest wałkowany na każdej stronie tematu, a jednak znajdzie się taki "artysta" i znów zadaje głupie pytania. Macie bana na google czy co?
Druga sprawa to posty proszące o opinię w sprawie wyboru konsoli. Czy nagłówek tematu jest dla was mało zrozumiały? Tam nie pisze PS3 czy xbox360. Proponuję się przyjrzeć.
Coraz częściej mam wrażenie, że społeczeństwo zamiast iść do przodu to się cofa w rozwoju...

Koniec wywodu, ulżyło mi.

Atdown: Ty masz bana na używanie tej szarej masy pod czaszką Big Grin
Reply
Ja mam bana na google. A po za tym ile to 3+3?
Reply
Nie wiem Angry Chyba 0

P.s. Ma ktoś to to to...tą gre z WB z Zombie ?
Reply
Wink 
Gra jest przede wszystkim do gry po sieci i w coopie. Kiedyś był spory hype na ten tytuł bo Polska była top1 w rankingu ogólnoświatowym. Gra warta polecenia. Niezła grafika. Jeśli ktoś lubi gry pokroju Alien Shooter to można śmiało brać.
Reply
Sad 
Doświadczony strasznie jesteś w temacie ps3 Big Grin
Reply
Heh ja wczoraj w sklepie kupiłem Barnout, na PSS kosztuje chyba 22-23 funtów a w sklepie nówkę za 12 funtów kupiłem Cool
Reply
A na PS+ jest za darmo. Poza tym kto kupuje samemu coś na PSS? Robi się składkę w 5 osób i gra nie kosztuje kilkadziesiąt zł, tylko kilka.

BTW. Dziś grałem w demo Red Faction: Armageddon. Zastanowię się nad kupnem, sprawdzę tylko czy jest multi. Zadzwonię do znajomego, ma pierwszą część. Pożyczę sobie ^^

Atup Składka jest możliwa przy max. 5 osobach wliczając ciebie. Na forach o PS3 (np. PS3info.pl) są założone tematy dot. wspólnych zakupów. Poczytaj.
Reply
Ciebie się nie pytam bo ty wszystko masz...
A tak btw. W tym czymś o zombie z WB to do jasnej jak najlepiej grać bo tak jakoś dziwinie się celuje w widoku z góry Angry P.S. W coopie
Reply
Zacznijmy od tego, że "to o zombie" to Dead Nation. Celuje się normalnie. Jakbyś chciał inaczej? Prawą gałką wybierasz kierunek strzału, a lewą chodzisz. Proste. Pograj trochę, przejdź single i się przyzwyczaisz.

Dobra, ide dalej oglądać Event Big Grin Zostawię sobie na jutro ostatni odcinek.

Atnext page: No niezły zapłon. Ja wczoraj przed 9 rano wbiłem na konsolę i zacząłem ściągać. Nigdzie w necie jeszcze nie było o tym, nawet na blogu Sony Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)