Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Wiecie o ps3 costam account? 39.99£ za rok a za 90 dni 11.99...
Reply
playstation plus? ee taa słyszałem ^^ wykupujesz taki pakiet i masz zniżki na różne dodatki i gry ... ale to sie nie opłaca -.-

np dodatek do fat princes ... zniżka 4zł ... a i tak doładowanie jest za minimum 20zł ^^ więc dużej różnicy nie ma ... a jak sie nie zapłaci za przedłużenie tego konta ... to to wszystko przepada Smile

Matiz może ci sie Beta myli z demem? Tongue bo GT5 można nazwać demem ... a BETA jak dobrze prawi kolega z bractwa to coś niedopracowanego Tongue jak np. medal of honor nowy ... są również zamknięte bety tak jak np była zamknięta beta killzona2 czy bf bc2
Reply
Ta... wim , malo znizki
Reply
Nieeee, Demo było później a to jest Beta i koniec kropka Huh Nawet na ps3site.pl przeczytałem, że to Beta
Reply
ja mógł bym zagrać w nowe MOH [ beta ] nick: crecklier pl

ja zna ktoś link do tematu z xbox360 nie da link .
Reply
Information 
daragon:
Quote:Sony ujawniło konkretne informacje dotyczące płatnej wersji PlayStation Network, czyli PlayStation Plus. Usługa ta wystartuje już w najbliższy wtorek, 29 czerwca. Czego możemy się po niej spodziewać?

W ramach PlayStation Plus gracze otrzymają specjalne gry i oferty. Osoby opłacające abonament co miesiąc otrzymają przynajmniej cztery gry miesięcznie nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat – dostaniemy jedną z produkcji stworzonych z myślą o PlayStation Network, dwa tytuły typu „minis” oraz jeden klasyk znany z pierwszego PlayStation. Co miesiąc Sony publikować będzie nową listę dostępnych gier. W każdą pobraną produkcję będziemy mogli zagrać do czasu, gdy wygaśnie nam posiadany abonament. Po ponownej aktywacji PlayStation Plus, będziemy mogli dalej cieszyć się darmowymi grami.

Prócz gier, subskrybenci otrzymają też co miesiąc dwa dynamiczne motywy, dwa avatary oraz jedno specjalne DLC. Ponadto abonenci objęci zostaną obniżkami (sięgającymi nawet do 50 procent) na produkcje dostępne w PSN.

W ramach PlayStation Plus użytkownicy otrzymają także wcześniejszy dostęp do wersji beta gier, czy także triali – pełnych wersji produkcji, w które zagrać będzie można wyłącznie przez określony czas (najczęściej przez godzinę). Po wykorzystaniu limitu czasowego, będziemy mogli skasować daną grę lub zakupić jej pełną wersję. Co miesiąc dostępne będą triale dwóch różnych pozycji.

Subskrybenci będą mogli również zdalnie kolejkować pliki do pobrania przez PS3 – po włączeniu konsoli wybrane dema, trailery, czy DLC zostaną automatycznie pobrane. Automatycznie pobierane będą także wszelkiego rodzaju łatki i aktualizacje do gier.

PlayStation Plus będzie można nabyć w dwóch wersjach – w abonamencie 90-dniowym oraz rocznym. Pierwszy kosztować będzie 59 zł, zaś za drugi zapłacimy 195 zł. Co ważne, jeśli do 3 sierpnia zdecydujemy się na drugi z proponowanych wariantów, otrzymamy za darmo elektroniczną wersję LittleBigPlanet.

Źródło:www.cdaction.pl/news-13255/playstation-plus-sony-ujawnia-szczegoly-dotyczace-platnego-psn.html

[b]radzę poczytać,użytkownikom PS3,kusząca oferta Smile
Reply
BETA WERSJI GIER NIGDY NIE WYDAJE SIĘ DO OGÓLNODOSTĘPNEJ DYSTRYBUCJI.
Zaraz ci coś zrobie -.-

_______________________________________________
No i dziś miałem wielkie szczęście Tongue Najpierw na gametrade miałem same dobre oferty, i już miałem się wymieniać grami, aż tu nagle ktoś kupił je na allegro Big Grin +170zł. Będzie na nowe gry. Teraz czekam na Dirt'a, i niedługo kupuje coś nowego.
Myślałem nad Heavenly Sword albo Dantes Inferno. Jakiś slasher... Może tego GoW'a wezme.
Reply
Takie coś jak Xbox live Tongue
Reply
Nie prawda, nie znasz się to cii. PSP to syf jakiego mało, tego jestem pewien.
Reply
O co chodzi Huh ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)