Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Ja od pewnego czasu mam AC: Brotherhood, gra się świetnie, jak dla mnie tylko wątek fabularny jest za krótki. Odbudowałem już w 100% Rzym, mam zbroję Brutusa, wszystkie zabójstwa na zlecenie zrobione, zostały mi tylko zadania od złodziei i pań lekkich obyczajów.

Tylko jest problem - grę kupiłem jakieś 3 tyg. temu jak byłem jeszcze w Anglii. Okazuje się, że jakaś specjalna edycja, w multiplayerze mam mieć Harlequina i Officera, dwie dodatkowe misje: Trajan Market i coś tam jeszcze + Drachen Armor.

Aktualnie nie mam jak podpiąć konsoli pod neta (net jest na kabel, kabel jest krótki, nie dojdzie do konsoli, a jakbym miał przenieść konsolę do pokoju z kompem - nie mam jak podpiąć ps3 pod monitor, ale przejdę się do kumpla i wszystko pościągam co trzeba u niego), a mam do wpisania specjalny kod, żeby to wszystko uzyskać. No i teraz jest pytanie - jeśli mam konto na Polskę, a gra jest w angielskiej wersji językowej, to czy kod zadziała?

Jeśli chodzi o DLC, to nie ma problemu, bo to można ściągnąć bez względu na kraj, bardziej zależy mi na tej "ekskluzywnej zawartości", jak jest napisane na pudełku.
Reply
Nie ma znaczenia jaki masz kraj ustawiony na koncie. Jeśli chciałbyś ściągnąć DLC z europejskiego PSS do swojej gry to pewnie by nie działało. Niestety ty nie masz takiego problemu bo kod na dodatek masz w pudełku i zostanie on automatycznie pobrany z serwerów US.
Reply
Poprawione , dzięki za uwagi^^
Jestem słaby z ortografii więc trzeba poćwiczyć Smile
Reply
Mi teraz wpadło w ręce L.A. Noire, fajna gra z początku mi się nie podobała ale już skumałem o co chodzi i gitara. Jednak jest w niej jeden cholernie przeszkadzający błąd - powtarza się np. w 3 misji (pisze na przykład, nie pamiętam co się działo w 3 misji) mam kobietę zamordowaną z zerwaną obrączką z palca a w następnej misji jest to samo tylko, że coś pisze na jej ciele lub trzyma coś w ręce.
Reply
Ale świat ogółem ciekawy?
Fabuła i grafika też?
Reply
Mi się znudziło na 18 misji. Fajna gierka, jednak świat zbyt mało otwarty, niezbyt dużo akcji. Oceniam grę na 8.
Akhaved:
Podrabiacz nicków. Tongue

Tak w ogóle, ostatnio gram w multi Uncharted 2 (w co-opa nie, nigdy mnie do nich nie ciągnęło), ale uwierzcie mi, jeśli ostatni raz tą grę odpaliło się w grudniu tamtego roku, to trochę trzeba się przyzwyczaić i mimo, że gram w nie trzy dni, jeszcze świetny nie jestem. Mam 17 lvl, i mam jeszcze jedno pytanie: czy zawsze na serwerach trybu gry "Likwidacja" jest tak pusto?
Reply
Oj.Słyszałem , że jesteś fanem RDR.
Jak kupię i obczaję to chętny do multi?

Polecacie Skate3?
Reply
Skate 3 był pierwszym tytułem, który odpaliłem na PS3. Szczerze polecam. Świetna gra. Wg mnie deklasuje Tony'ego Tongue Oczywiście to zależy od tego czy gustujesz w tego typu grze. Jeśli lubisz takie klimaty to zachęcam do kupna.

Do końca następnego tygodnia powinienem mieć już wszystkie części Assassin's Creed'a. Pewnie nie przejdę wszystkiego do końca wakacji bo mam jeszcze sporo wyścigów w DIRT3.
Reply
Aha dzięki.

Mam pytanie do każdego posiadacza ps3.
Czy polecacie mi kupić mova'a?
Reply
Chętny. Lecz na najbliższe dwa tygodnie nie mam neta w PS-ie. :<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)