Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Jeszcze batman arkham city podobno Dodgy
Reply
25 zabić w Ucharted 2 w jednym meczu ! Jak nie wierzycie to mogę nagrać (kamerą) Smile
Reply
Koks. Ja gram jak no... tak normalnie, a i tak ciągle w Eliminację. Tongue Ostatnio, kiedy grałem w typowe starcie, miałem chyba 11 zabić, ale takie elity powyżej 40 lvla grały. :3 Śmierci nie pamiętam.
Reply
a ja juz deusa mam Smile bran nołlajfi właśnie od chyba 13 Wink do teraz
Reply
Ja też bym w eliminacje pograł ale nie mam z kim. Dodaj do przyjaciół może ? k5345215konrad
Reply
Ja wczoraj z nudów odpaliłem Uncharted. Pierwszy mecz i TOP1. Wynik: 14:4. Nie wiem w jaki sposób niektórzy nabijają taki lvl, skoro nie umieją grać Big Grin

Beats:
Przeczytałem kilka recenzji Deus Ex'a i mam pewność, że to pretendent do gry roku. Poczekam jeszcze na nowy CD-Action (ukaże się 31.08.2011 tj. w środę a nie jak zawsze we wtorek).

Ostatnio zacząłem się poważnie zastanawiać nad zrobieniem platyny w Assassin's Creed II. Najgorzej będzie z piórkami, ale i na to mam sposób. Jestem świeżo po treningu w "realu" (kto grał, ten wie o co chodzi) i mam już ~60% trofeów.
Tak mnie wciągnął ten AC, że DIRT'a nie ruszam już od jakiegoś czasu.

Polecam zajrzeć: polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10178084,Zrob_to_sam___okladki_gier.html

Szkoda, że okładki są do tych gier, których akurat nie mam. Big Grin Gdyby ktoś próbował drukować, to dajcie znać na jakim papierze (na zwykłym nie wyjdzie, konieczny jest glossy lub jemu podobne)
Reply
Dodam, ale to potem, bo nie jestem w domu. Big Grin
Ice Knight:
Ba. Ja raz grałem w starcie drużyn, to był taki koks pierwszy lvl który nabił wynik 13:6. Huh
BTW. Najbliżej do platyny to mam w RDR i Dircie 2. Ale wbijać mi się nie chce. Tzn. w RDR ciut trudno, a Dirt mnie znudził.
Reply
DIRT'a 2 przeszedłem, rozegrałem jeden wyścig w multi i nie wiem skąd mam 70% trofeów Big Grin

Szkoda, że w U2 nie ma licznika zabić pod rząd. Mi się liczyć nie chce, wolę się skupić na rozgrywce. Jedynie "Ciąg" informuje gracza, że skosił kilku pod rząd.
Ja czekam na U3. Co prawda w roku szkolnym nie będzie kiedy grać bo to już "nie te lata" ale zawsze weekend można poświęcić Big Grin
Reply
I "Podwójna rozwałka" też. Na U3 to już mam 40 zł. :<
Reply
Wakacje dobiegają końca a premier coraz więcej. Dziś z nudów postanowiłem odwiedzić tvgry.pl i akurat trafiłem na nowy przegląd tygodnia (dość nietypowy bo w 4 częściach). Krzysiek z Marcinem w każdym z materiałów omawiali po jednym tytule, który już niedługo zagości na sklepowych półkach. Na pierwszy ogień poszedł Batman: Arkham City. Nie rozumiem fenomenu tej gry, być może dlatego, że nie grałem w pierwszą część. Gdzie bym nie czytał o nowym Batmanie, tam zawsze ktoś pisze, że gra będzie tytułem roku. Nigdy bym nie powiedział, że gość, który zakłada majtki na spodnie może podbić serca graczy Big Grin
Oprócz Batmana, w Przeglądzie omawiany był RAGE, AC: Revelations i CoD: MW3 (Ostatniej gry mam dość, tak samo jak fanboy'ów, dla których jest ona świętością).
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)