Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Masz Wink
Ja mam twoje GG.
Nie kłam Undecided
Reply
Nuuuu podaj mi GG

Óp jaki PsN?
Reply
racja ... pomysł niezbyt udany ^^ ale czy nie lepiej wydać te 5-10zł więcej na gre i mieć ją, niż wydać na abonament i cieszyć się nią przez czas trwania abonamentu ... rozumiem jeszcze jakby te gry były darmowe gdy się wykupi abonament ... ale to tylko jakaś zniżka ... marna
Reply
benios
Reply
aaaaa przecie mam cie...!
Reply
Brick 
Mój brat ma Ps3.. Ciągle jak gram w Gra to nic nie słyszę, tylko głośną muzyke kiedy wszyscy kibicują w Fifa 10. Tongue
Reply
Lightbulb 
Hah Cool
Reply
Dobra, czas troszeczkę to odświeżyć Tongue
1.PlayStation Plus (czy coś takiego) - ponoć miało być za darmo przez pewien czas dla każdego, na E3 mi się o uszy obiło, jednak jak patrzę w Store co ono daje, coraz bardziej powątpiewam. Ktoś wie może coś na ten temat?
2.Być może już niedługo wrzucę grę w Extraction z Amry of Two, albo jakieś tam poradniczki do littlebigplanet - mam nagrywarkę dvd Big Grin. Niedawno wpadłem na pomysł że można nakręcić nią filmik z gry, ale mam pewien problem Angry. Przez HDMI nie mogę podłączyć ps3, bo hdmi nie chce nagrywać, jakieś tam flirty nie będą jakieś tam - nie znam się na tym, ale zdążyło się to potwierdzić. A z drugiej strony, konsola nie chce się pod AV odpalić. Jak ją odpalić pod AV, bo bardzo jestem zdesperowany, nawet do tego stopnia że chcę kartę telewizyjną już kupować Tongue?
3.Littlebigplanet 2- premiera października-listopada, czyli za 3-4 miesiące -kto się już nie może doczekać Big Grin? Po tych wszystkich trailerach, newsach, itp. coraz bardziej chcę tę grę kupić, dlatego przechodzę wszystkie levele w jedynce bez dedania (już nieźle mi idzie, jeszcze chyba z 1 minigra i 4 poziomy) :3.

To tyle o czym chciałem powiedzieć. Mam nadzieję że ktoś zna rozwiązanie na 2 Sad
Reply
Bierzesz LBP2 ? ^^ Ja na 666%!

Nie umie nistety nic poradzic na nr. 2

A tak Ps Plus mialo byc za darmo przez 3 miechy
Reply
Ty myślisz że nie biorę Big Grin? Tylko nie wiem jak będzie z pieniążkami ;<

Trudno

No właśnie, i jakoś nie zauważyłem Cry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)