Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Dobry wybór.
Reply
Kupię gry na PS3 jak ktoś już w coś nie gra to pisać na pewno się dogadamy Smile!!!!
Reply
Dzisiaj jadę po BF'a do empiku a 15.11 po AC: Revelations Big Grin
Reply
Da się miec internet na PS3, ale bez kabla ethernet? bo ten kabel nie działa mi na komputerze
Reply
Tak, jeśli w domu masz bezprzewodowy internet. PS3 sam załapie ten zasięg Smile
Reply
Nie mam bezprzewodowego, a do tego kabla potrzeba jakieś sterowniki? Angry
Reply
Kup sobie byle jaki router albo livebox'a i nie będziesz miał problemów z kablami. Do kabla Enthernet nie trzeba sterowników, chyba, że do samego sprzętu.

Roadsign:
Killzone'a 3 mam na zbyciu Big Grin

Wczoraj kupiłem sobie BF'a 3 na Playstation Store w weekendowej promocji. Każdy kto zdąży przed niedzielą dostanie darmowe DLC ^^ Zaraz skończy mi się ściągać (13GB) i odpalam Tongue Pierwsze co zrobię to zagram w multi.
Polecam również kupić inFamous 2: Festival of Blood. Gra kosztuje 36zł, nie wymaga podstawki. Na "łebka" wychodzi 7 z groszami (kupując w ekipie na gametrade / ps3info.
Reply
Tak się zastanawiam czy czasem nie zacząć zbierać na konsolę. Warto teraz?

I takie małe pytanie czy można kupić jakąś specjalną klawiaturę do konsoli. Niezbyt lubię pada, bo się nie przyzwyczaiłem. Wiem, że to dziwne, ale jestem zielony.
Reply
Nie da się. Chyba. Aczkolwiek było coś takiego pokazane na Hyperze jakieś trzy miesiące temu - że klawiaturę i mysz doczepiasz.
Reply
Święta coraz bliżej więc sklep "nie dla idiotów" o jakąś promocję się postara. Peestrójkę kupisz nawet za 700-800zł. Teraz wychodzi tyle gier, że na prawdę warto (Uncharted 3, Batman: Arkham City, Battlefield 3, MW3, Skyrim).
Do konsoli możesz podpiąć każdą klawiaturę na USB. Możesz też kupić specjalną przystawkę do pada. Co prawda ułatwi to tylko wpisywanie tekstu, na tym nie zagrasz Tongue

PS3 ma dedykowane zestawy mysz + klawa ale to mija się z celem. Wolę walnąć się na fotelu niż garbić się przy takim zestawie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)