Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Zawsze ja trzymałem pada w ręce nie czułem się komfortowo. Zawsze wolałem grać na klawiaturze. Jedynie w wyścigi wołałem padem.
Opłaca się teraz zbierać na konsolę i kupić ją na Allegro?

UP: sklep "nie dla idiotów" nie jest we Włocławku, co jest złe i niedobre.
Reply
Tak, a do pada można się przyzwyczaić gdzieś po tygodniu.
Reply
Daruj sobie allegro. Tam co najwyżej gry kupuj.

Gra na padzie wymaga przyzwyczajenia. Klawiatura + mysz nie komponuje się tak dobrze ze slasherem / wyścigami jak pad. Trochę trudniej jest z FPS'ami ale do tego też można przywyknąć (ja nawet nie myślę o powrocie do dwuczęściowego zestawu na PC).

At2x up: Włocławek to chyba nie odludzie i jakieś inne sklepy są Big Grin W ostateczności możesz wydać 20zł na bilet i pojechać do innej miejscowości, w której takowy sklep się znajduje. Tongue
Reply
Różnie to bywa.


Teraz będę musiał oszczędzać na konsolę, bo tata mi kasy z komunii nie da.

UP: Racja, Włocek to nie odludzie, a bardzo żywe miasto. Nie długo oddadzą nam 2 sklep Media Expert i będę miał blisko z domu. Jakieś 20min z buta. Zobaczę sobie ile tam konsola kosztuje i może z czasem będzie tania.
Reply
W Media Expert konsola powinna być w miarę tania. Nie wiem jak będzie z grami ale u mnie katastrofa Tongue Niektóre tytuły pół roku po premierze kosztują 190-200zł.
Nie zapomnij, że konsola to nie wszystko. Do tego trzeba dobry telewizor o przekątnej co najmniej 24" w rozdzielczości 720p/1080p.
Reply
Mój ma chyba 32 cale.
Do Media Expert mam wielkie zaufanie. Wiele gier jest tak tanich np: Trine (19,99 zł w sklepie) (Steam 20 Euro, czyli ponad 80 zł)
Wybór gier też jest duży.
Reply
W Empiku w dniu premiery Killzone 3 (limitka z dodatkowymi mapami) kosztował 180zł. Wersja standard 10zł mniej. DO takich okazji trzeba mieć szczęście. Ja w Media Expert kupiłem kabel do PS3 i niedawno LED'owy TV 32". Nie narzekam. Wink
Reply
Nie ma to jak Gran Turismo 5 i WWE 2011 Big Grin
Reply
A kabelki są długie, bo telewizor mam 2 metry od foteli i kanapy, a na podłodze nie chce siedzieć
Reply
Na dobry kabel HDMI trzeba wydać minimum 40-50zł. Ja mam 1 metrowy, którym podłączony jest monitor pod kompa i 3 metrowy (kupiony za 40zł), który jest do PS3. Im dłuższy tym droższy.

Na allegro kupisz 2x taniej Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)