Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Smile 
W jaki sposób piractwo maleje? Na konsoli Microsoftu piraci ten, kto nie chce grać w multi. Posiadacze PS3 mają trudniej bo każda nowa gra wymaga najnowszego FW. Co jakiś czas trzeba aktualizować jailbreak'a i podmieniać pliki (nie zawsze z pozytywnym skutkiem).
Ostatnio DICE tłumaczyło się z decyzji o umieszczeniu online pass'a w swojej grze. Powiedzieli, że każdego gracza trzeba "utrzymać" i takie odsprzedawanie gier sprawia, że na serwerach robi się tłoczno. Ich tokiem rozumowania, nawet jeśli sprzedam grę to i tak dalej gram Big Grin
Producenci wymyślili sobie, że ich gra ma trafić tylko do jednej osoby. Nie można jej sprzedać/pożyczyć. W takim razie czym gra (jako towar) różni się od roweru? Jeśli zapłaciłem to mam prawo z nią robić co mi się żywnie podoba. Nabywam licencję i kropka. Każdy kolejny news o online pass'ie przyprawia mnie o zgrzyt zębów.

AtSmok: Zbędny bajer. Jeśli chcesz grę z prawdziwego zdarzenia to kup to o czym ci mówiłem. Chyba, że szukasz zabawki dla dzieci, która ma mało wspólnego z jeżdżeniem na desce.
Reply
Ok, dzięki.
Reply
Photo 
A tam jeszcze 1 posta napiszę.

Ice Knight:
Generalnie chodzi o to by gry nie szły z ręki do ręki pomyliłem się wiem...
Masz jeszcze U2?
Reply
I co z tego, że gry idą z ręki do ręki? Czemu producenci gier mają być lepsi? W takim razie samochody też nie mogą być odsprzedawane. Ostatnio zrodziła się moda na online passy. Nie dość, że zdzierają kasę z ludzi za DLC na zbroję dla konia (kto jest ogarnięty ten wie o co chodzi Cool ) to jeszcze domagają się kasy za dostęp do multika. Wcześniej tego nie było i jakoś nikt nie płakał.
Reply
To jest dziwne.
i znając życie M$ zobaczy jak Sony czerpie na tym zyski to sami to ustanowią..
Reply
Ktoś z Was wie, czy Skyrim będzie z polskimi napisami?
Reply
Bug 
Nie ,na konsole nie.
Reply
Na obu konsolach jest tak samo. Microsoft nie odpuściłby takich zysków. My mamy o tyle dobrze, że za połączenie internetowe nie musimy płacić.
Online pass to tak samo głupi pomysł jak DLC. Ze świeczką szukać gier, które w swojej "karierze" nie miałyby co najmniej 1 DLC (płatnego ofc!)
Niektórzy posuwają się do tego stopnia, że kilka tygodni przed premierą wymieniają jakie DLC dla nas przygotowali.
Niektóre DLC warte są swojej ceny np. Deus Ex: Missing Link lub GTA IV: The ballad of gay Tony / The lost and damned. Niestety nie zawsze jest tak kolorowo i za zestaw wszystkich dodatkowych map do CoD'a płacimy tyle co za samą grę. SICK!
Reply
Bezsensu. Mieszkam w Polsce, więc chciałbym mieć grę po polsku, choćby z napisami. O ile jeszcze poradziłbym sobie z angielską wersją U3, to ze Skyrim nie dam rady bo chcę dokładnie poznać fabułę.
Reply
Ale U3 ma polską pełną wersję językową.
I tak ps3 lepsze od xbox'a tam tragedia jakich mało. Mało gier spolszczonych jeśli są to tragicznie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)