Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
O przypomniałeś mi , że mam zajrzeć na stronę GTA-Site.
Reply
No co chcesz? Big Grin
Reply
No zgadnij!
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie o U3.
Mianowicie ile mapek jest w u3 na multi i ile zajmuje przejście singla.
Reply
Przejście singla zajmuje z dziesięć godzin (w moim wypadku), jednakże kiedy będziesz miał problemy z przejściem i będziesz szukał skarbów to zajmie ci dodatkowe dwie Tongue
Na Multi? Czekaj...
Syria, Airport, Metro, Zakład (dla mnie najgorszy), Chateau, Miasto z Mosiądzu, Stopione Ruiny, Muzeum, i chyba jeszcze jakieś.
Reply
Oczywiście , że będę szukać skarbów , za to trofea i bardzo to lubię , w U2 mam 74skarby...
Reply
74 skarby? Tobie się to chciało robić? Cool Ja nie szukałem skarbów, czasem tylko, jak byłem pewny, że znajdę, to to robiłem.
Reply
No...
W Chateau jest coś do CKM podobne już lubię tą mapkę.
A pytanie na dziś.
Pamiętasz zapewne w u2 na multi są takie animacje typu na wiosce czołg wyjeżdża , na placu helikopter otrzeliwuje , na forcie samolot uderza w wierzę i na pociągu , wagon spada...
W u3 też tak jest?
Reply
Dokładniej to działko obrotowe z tarczą stojące ciągle w jednym miejscu, wiesz które. Jeszcze coś takiego było na Metro.
Tak, to też jest. Na Syrii helikopter miota rakietami (Syria podobna do Placu bardzo), w Chateau przewalają się deski w środku budynku, na Airport to samolot uderza w ziemię, i na Metro przejeżdżają pociągi, na dodatek na Airport początkowo ostrzeliwuje się z samochodów wojskowych i wsiada do samolotu, a na Metro jesteśmy początkowo w pociągu.
Reply
Brzmi wspaniale^^.
Uwolnię wtedy neosa , znaczy towarzysko pogram...
Reply
To dobrze Huh

Najgłupsze w multi U3 jest tylko głupie to, że są dwa typy snajperek, tą gorszą, Dragon Sniper którą można ustawić na broń początkową, zabija się dwoma strzałami w korpus (w heada od razu), a T-Bolt Sniper, ta lepsza, jak tylko trafi w oponenta to zabija.

Ale fajnie za to się zjeżdża na linach Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)