Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Starcie Drużyn – typ rozgrywki w której wygrywa drużyna która wcześniej zabije 50 osób z drużyny przeciwnej. W przypadku remisu, lub małej różnicy w liczbie zdobytych punktów występuje dogrywka.
Starcie Trzech Drużyn - trzy drużynowy deathmatch w którym wygrywa drużyna która jako pierwsza zabije 20 osób z drużyn przeciwnych. Drużyny składają się z 2 osób.
Cel Drużynowy - typ rozgrywki oparty na zadaniach w której drużyny co trzy minuty otrzymują nowe zadanie. Wygrywa drużyna która wygra 3 rundy.
Każdy na Każdego - typ rozgrywki w której 8 graczy gra przeciwko sobie. Wygrywa gracz, który jako pierwszy zabije 15 osób.
Grabież - odmiana tradycyjnego capture the flag (zamiast flagi drużyna musi zdobyć 5 skarbów i donieść je do skrzyni).
Hardcore - deathmatch do 50 zabójstw, bez dopalaczy.
Co-op Arena - troje graczy musi wykonywać zadania w którym przeszkadzają im wrogowie sterowani przez komputer.
Co-op Hunter - dwie dwuosobowe drużyny stają naprzeciw siebie. Drużyna bohaterów musi wykonywać określone zadania, jako pomoc mają dostęp do silniejszych broni. Natomiast drużyna czarnych charakterów musi przeszkadzać wrogom, jako pomoc otrzymuje sterowanych przez komputer ludzi.
Co-op Adventure - typ kooperacji w której troje graczy wcielających się w główne postacie z gry dla pojedynczego gracza rozgrywa przygotowany przez twórców scenariusz.

Takie coś Big Grin
Reply
Nawet , nawet , a Król Wzgórza jest? Lubię ten tryb Big Grin
Reply
Jest tylko to co tu widać. A co do mapek: Chateau, Jemen, Lądowisko, Londyńskie Metro, Miasto z Mosiądzu, Pustynna Wioska, Syria, Wieżowiec, Zakład, Zalane Ruiny. Jest w czym wybierać Big Grin
Reply
Sporo. Dzięki ja będę spadać.
Reply
O Wiosce (tam nabiłem rekord) i Jemenie zapomniałem Cool Jemen dobry do Każdy Na Każdego, a co do Króla Wzgórza to jest w trybie Cel jako zadanie.
Reply
Jemen pojawił się pod koniec trwania bety i najbardziej mi się spodobał. Jest kilka wież, na których snajperzy lubią siedzieć Big Grin
Reply
Go-To-Sleep:
Zdecydowanie jestem na tak , więc kupię u3 Big Grin
Dobry (lecz krótki singiel) , multiplayer jest cudowny...
Do opcji sprintu się przyzwyczaję.
Reply
Ma ktoś GTA Episodes from Liberty City ?
Reply
Mam tylko 4 bez dodatków Angry
Reply
oczywiście, ze mam ^^
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)