Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Ach, metro to było coś! Tutaj to była współpraca. Ustawiliśmy się w idealnym rządku, wy nacieraliście na nas, a my po prostu za skrzynkami strzelaliśmy. Co kilka sek. wysuwał się jeden, potem drugi. Jeżeli ktoś był ranny, rzucano apteczki (jeden gość rzucił mi amunicję ._.) Jeśli ktoś zginął, drugi przeprowadzał się do innego, a tamten wracał. I tak w kółko. Niemożliwe? A jednak! I to bez komunikacji głosowej. Tongue Ale i tak nas potem docisnęliście, bo ktoś granatów powrzucał i ogółem HS zaliczyło wiele osób. Smile

Atup
Ice jest z pewnością starszy od ciebie, więc trochę szacunku.

I po następne: RPG? Tylko ja tam głównie z RPG nawalałem, jak były niezłe okazje. Reszta to granat albo karabin. Gościu, ogarnij się bo ty naprawdę jesteś wkurzający. Oceniasz grę, w którą nie grałeś i co? Denerwujesz tylko w kółko innych. Ja mam o tobie negatywne zdanie, Ice pewnie też, a nie wiem jak reszta.

Atdown
A żebyś wiedział. Nie dość że prowokujesz, to jeszcze głupoty piszesz. To jest na inteligencję... A dobra, żal klawiatury.
Reply
Ice Knight:
Jakiś spisek na mnie?
Reply
Thumbs Down 
Haha. Meczy mnie pisanie na dotykowcu ale jak czytam posty Krewetki to az mi sie smiac chce Big Grin Na miejscu GTS'a wyrzucilbym go zablokowal na PSN (tak jak ja). Mysli, ze mu wszystkk mozna i przypina kazdemu tabliczke z napisem "dzieciak". Nie chce nic mowic, ale gdyby byl takim kozakiem to nie edytowalby postow, w ktorych podrabia moje wypowiedzi.

Masz racje. Metro niezle zostalo rozpracowane. Na szczescie wejscia sa 3 (2 boczne, 1 glowne) i przeprowadzilismy skuteczny atak.
A co do RPG, to jest ono po to, by je uzywac.
Reply
"Kozakiem" z chęcią bym Cię zobaczył w twoim "nisko rozwiniętym Lubuskim" i Cię wyśmiał... Dodgy
I co Ci to dało? Zablokowałeś mnie? Typowy ruch 13latka..
Ortografia!
Tytan Olimpu:
Szacunek? Do kogoś kogo nie znam? HAHHAhahahah
Reply
Kurde, nawet tutaj kłótnia. Nigdzie nie wysiedzę spokojnie. Dobra, miłego zaspokajania kłótni. Chciałbym tylko ogłosić, że zastanawiam się nad kupnem MW3 ostatnio. ._.
Reply
To znowu te no , no ,no ,no kretyn no!
Znowu mnie podpuszcza!
Reply
13latka? Chyba rozsądnego człowieka, który zamiast wdawać się w kłótnie z taką śmieszną osobą jak ty, po prostu zablokował cię i spokój. Ty chyba powinieneś zacząć chodzić do szkoły, co to za świat aby nawet 1klasa na wagary chodziła?!

Druga sprawa:
Jak widzisz staruszka na ulicy (nie znajomego) to popychasz go, wyśmiewasz itp. bo po prostu go nie znasz? Bo to wynika z twojej wypowiedzi.

Atdown
To widzisz.
Reply
Big Grin 
Atdruga sprawa:
Oczywiście , że nie...
Reply
Heh, smie sie do mnie zwracac... Dla niego lubuskie i lubelskie to to samo.
Chcialbym go spotkac w realu. Wtedy by sie zastanowil nad soba.
PS. I niech nie liczy, ze bede sie do niego odzywal w sposob bezposredni, bo na to nie zasluguje.
Reply
Exclamation 
I co myślisz , że ja się tu rozpłaczę.
Nawet nie wiesz jak mój kolega co obok siedzi się z cb nabija.
W klasie zwiemy cię Fanboyem Dodgy
Teraz mam dowody.
No , no , no kretyn no!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)