Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Wink 
Telewizor nie ma HDMI! ._.
Reply
Odświeżam.
Reply
Witam witam już kiedyś tu pisałem i wypytywałem się na temat konsoli ps3 dziś prawie po 2 latach namyślania chyba kupię ps3 (nareszcie) cóż komp ma już swoje lata i nie da się zagrać na nim w żadne nowe gierki (taki jego urok Angry) na ps3 odpali wszystko. Więc chcę zapytać jaki telewizor polecacie i czy za samą konsolę ps3 slim 320GB warto dać 1050zł (no 1000zł). Chcę jeszcze zapytać czy trudno jest się przyzwyczaić do pada od ps3 i jak sprawdza się z fpsam. Cóż jestem pecetowcem już 9 lat prawie nigdy nie grałem na padzie (no u kolegów i całkiem przyjemnie się grało) czy trudno mi się będzie przżucić z klasycznej klawiaturki i myszki? I na sam koniec jakie gry polecacie na początek chodzi mi głównie o jakiegoś FPS żeby oswoić się z celowaniem padem i jakąś platformówkę myślałem o LBP.
Reply
Przyzwyczaić da się szybko i zgrabnie. Tongue Co do strzelanek - trochę czasu i pad masz ogarnięty.
Reply
Miałem grać w KZ2 a nie grałem ._. .Żal mi siebie .
Reply
Telewizor? Ja bym Ci polecił jakiegoś Sony Bravie (sam taki posiadam). Co do gier, to szczerze polecam serię Uncharted (najlepiej zacząć od 1 części, bo gdy kupisz od razu 3, chyba się nie odnajdziesz w fabule). LBP? Jakoś nie przypadła mi ta gra do gustu. Szybko mi się znudziła i poleciała w kąt, od czasu do czasu zagra w nią mój młodszy brat. Kolejną grą, którą chciałbym Ci polecić to oczywiście GTA 4, grafika jest oszałamiająca i według mnie ta gra, jaki i Uncharted jest 'must have' na PS3. W FPS'ach można ustawić, czy chcesz mieć asystę, który ułatwia w celowaniu. Można też ustawić czułość, jak szybko po ruszeniu gałką możemy się rozglądać.
Reply
Dobra, od tego weekendu biorę się za platynowanie RDR. Prawdopodobnie na gwiazdkę dostanę WWE '12, i kasę, za którą kupię MW3, więc to będzie takie lekko zmienne. ._.
Reply
Fajne te WWE'12?
Reply
Lightbulb 
Mówię, że na gwiazdkę dostanę, ale dobra bijatyka. Dla fanów wrestlingu obowiązkowa.
Reply
Ok dzięki a jeszcze chciałbym zapytać czy playstation move jest warte uwagi i jakie gry na niego polecacie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)