Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Osobiście nienawidzę fanbojów BF3, którzy od razu mówią, że multi tam jest lepsze, bo są odrzutowce, mają dość Activision i kasy za Call Of Duty (co do Koticka to się zgodzę, szmal bierze i nic), a niektórzy biorą go tylko za ładną grafikę, która chyba jest najmniej ważna w grach.
Atup:
Tak? To daj link do streszczenia. To jest uzupełnienie serii Modern Warfare, która miała genialną fabułę. Jak nie grałeś to nie mów. Modern Warfare 3 to jak AC: Revelations - trzeba grać w inne części, aby zrozumieć fabułę.
Reply
Znów zaczyna się walka, czy Battlefield, czy Call of duty. Jednak z kolegą wyżej muszę się zgodzić. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Codem od MW3 to powodzenia.
Reply
http://www.cdaction.pl/news-19263/call-of-duty-modern-warfare-3---gigantyczny-wyciek-informacji.html

2 strona. :<

Przejęcie przez Rosję władzy nad światem. Zapowiada się szalenie ciekawie. Huh
Reply
Nie zamierzam rozpętywać żadnej walki. Wkurzają mnie po prostu niektórzy, którzy mają dość tego, że CoD jest jedną z najlepszych marek na rynku, i nie powiem, że niezasłużenie.
Do BF też mam szacunek, ale po prostu jest gorszą grą od MW3.
Atup:
Po raz kolejny właśnie uświadomiłeś nam, że nie grałeś w żadne z Modern Warfare albo nie przeszedłeś w całości. Tutaj nie tyle, co scenariusz polityczny jest ważny, ale także samych bohaterów. Rosja zapanowuje nie nad światem, lecz Europą. Poza tym BF też nie ma idealnej fabuły. Jednakże początkowo także Modern Warfare wydawało się głupie pod względem fabuły. A tu proszę, bomba atomowa.
Resztę kontynuuję jak się wykąpię.
Reply
Brawo, czytając to, popsułeś sobie zabawę z przechodzenia gry Dodgy
Reply
Czyli to co jest tam napisane to cała fabuła gry?! Hahahahah czuję tą głębię, która mnie wciąga o boże! Huh
Reply
I właśnie pokazałeś, że jesteś fanboy'em BF'a.
Nie, to nie jest cała fabuła gry. Pomyśl sobie, jak to jest, gdy nie czyta się tych durnowatych spoilerów. Wszystkiego wcześniej nie wiedziałem, wiedziałem tylko o Wieży Eiffli. Żebyś wiedział. Gra wciąga. Wiem, że MW3 nie kupisz, ale wyobraź sobie widok Eiffli, rodziny Davisów, która zginęła od chemikaliów (cutscenka, bardzo kontrowersyjna), bitwa morska pod Statuą Wolności.
Reply
Wieży Eiffla jak już. Smile Kilka ciał... kontrowersyjne dla 5 lata, albo 9 letniej fanki kucyków. Angry
Bf3 był robiony pod mutli jak każdy Bf... Cod od początku był serią gier pod singla. W najnowszych odsłonach tych serii single są do przejścia w 4-5h. Dziwne....
Reply
Niedługo jeszcze powiedz może, że w Cod'zie w ogóle nie ma multi. To, że MW3 cechuje się dobrym singlem, nie oznacza, że w CoD'zie multi było także bardzo ważne. Kontrowersyjne? Wiesz, ile to szumu w mediach wywołało? Po twojej odpowiedzi wnioskuję "Nie lubisz BF-a - jesteś idiotą, pajacem i nie znasz się na grach". Ja osobiście po Bad Company 2 nie miałem jakichś nastrojów do BF3.

Kurde. Przeglądam sobie oceny MW3 na stronie CD-action, łącznie 7.1. Patrzę, a tu połowa komentarzy fanbojów BF3.
Reply
Popatrz na to
CoD4

Dziwne. :C
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)