Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Jak na razie w KZ2 mam rangę "Major" a to dlatego,że TV często zajęte Angry .
Reply
Przyszedlem wylac swoje zale po dzisiejszej grze...
Ani razu nie mialem okazji przeprowadzic zgranej akcji. Sami biegna po flage, chociaz oznaczylem, ktora najpierw atakujemy. Czolgiem jezdze sam bo wszyscy z teamu siedza gdzies w budynku, w jednym miejscu. Zaden nie odwazy sie wysadzic tylka zza rogu zeby uratowac kolege. O apteczki mozna sie potykac, nikt nie zaopatruje w amunicje. Dzisiaj na Metro ludzie lazili za mna i czekali az im rzuce skrzynke. W jednym meczu zdobywam po kilka odznaczen za wsparcie. Niektorzy pomylili BFa z CoDem. Musze sobie znalezc jakis pluton i grac w tzw. ustawkach.

Dzisiaj dorwalem sie do jet'a i po raz pierwszy skosilem heli przeciwnika. Big Grin Niby nic wielkiego a cieszy.
Reply
Nie wiem, gdzie ty grasz. Huh Weź graj szybką grę... Ja tam grałem od 12 do teraz i trafiłem tylko na 1 lub 2 mapki, gdzie były totalne nooby. Big Grin

BTW: Jak znaleźć starsze raporty? Angry Bo mam tylko te z ostatnich 4h., a chciałem pokazać mecz z 53 killami. Sad
Reply
hmm ogarnalem troche latanie mysliwcami ... tylko malo kto lata z przeciwnych druzyn i nie mam w co bic ... a strzelanie w ludzi na ziemi jest jeszcze dla mnie za trudne Cool zostaly mi jeszcze 2 bronie z dodatku B2K do odblokowania
Reply
Polatałem trochę z tobą w tym meczu na Kaspianie... 10s w powietrzu i dostawałem strzała z rakiet... Angry
Reply
No to nieźle się uśmiałem. Jak taki kozak, to daj mi wyniki. Wątpię, aby Ice nie pamiętał twojego PSN, więc raczej by o tym powiedział. Jak jesteś takim mentorem, to chętnie cię zobaczę za dwa tygodnie w BF3 (kiedy będę je prawdopodobnie miał). "Może nauczysz mnie paru sztuczek". Hłe hłe.

Ostatnio w MW3 wreszcie przerzuciłem się na deathmatch. Już miałem efekty na Hardhat (nie ma go na Wojnie Lądowej). Ciągle grałem z AK, a trafiłem na takich noobków w przeciwnej drużynie, że ciągle dobijałem do zrzutu (przyniósł mi Atak Śmigłowców i po raz pierwszy Strzelca Ospreya), a także i Pocisk Predator, dzięki czemu chyba miałem dziewięć killów w sumie Tongue Licząc kille z AK to 18.
Reply
Nie używam listy serverów. Czasami się zdarzy, że trafię na ogarnięty team, ale po wygranym meczu większość się rozchodzi, a na ich miejsce trafiają noobki z 1-5 poziomem doświadczenia.

Starszych raportów nie znajdziesz bo są zastępowane przez najnowsze statystyki.
Heli/Jetem nie polatasz bez Flar. Trzeba wiedzieć kiedy je odpalić (odpowiedni dźwięk w kabinie pilota). Jeśli namierzy cię SOFLAM i będziesz w zasięgu Technika z odpowiednią wyrzutnią rakiet to zapomnij o dalszym lataniu Big Grin

No nie ma się co dziwić, że tak ci dobrze idzie. W przeciwnej drużynie nie ma ani jednego "orzełka" a ratio mają w granicach 0,3.

Wczoraj dwa razy mnie rozwalili jak latałem jetem. Pierwszy raz miałem okazję na dłuższy przelot ale flar jeszcze nie mam (w heli mam).
Reply
No to jest dziwne, że ciezko jest bo na poczatku sie nie ma flar i to strasznie utrudnia poczatkowa gre.
Reply
Ja preferuję walkę na ziemi, czasem polatam ale rzadko. Moje ulubione to LAV-25, po prostu cud miód <3 Raz serię chyba 15 zabić miałem.

Czołgi mam dodatki wszystkie zrobione, w bmp jeszcze nie do końca.
Reply
Szkoda, że Killeras nie ma DLC. Może zbierzemy się dzisiaj i pogramy w CQ? Big Grin Przy okazji dodam cię do znajomych.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)