Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Wysłuchano mych modłów...
Jakieś ciekawe premiery na marzec? Big Grin
Reply
Dopiero początek lutego Big Grin Nic się nie dzieje, posucha na rynku. Wielkimi krokami zbliża się premiera Mass Effect'a 3 i PS Vita.

Mam 2 dniową przerwę w BF'ie Tongue Konsola u brata ciotecznego, razem przechodzimy Uncharted 3. (On pierwszy raz, ja drugi)
Reply
Wiem, że początek lutego, ale na luty nic ciekawego nie zapowiedziano :x
Reply
Sad 
Na najwyższym? Tongue

Dzisiaj próbowałem coś ogarnąć w KZ3... Nawet dobrze mi szło. Big Grin Zaraz po pierwszej wygranej wpadł mi trofik za zwycięstwa we wszystkich trybach. Dodgy

Dzisiaj grałem z siostrą w LBP2. Miała radochę z wrzucania innych graczy do lawy. Cool
Reply
Czytaliście plotę w CD-Action, że ma powstać Battlefield 2143? Jak wiadomo kilka lat temu powstał Bf 2142, a na jednej z mapek w DLC pojawia się na ścianie numerek 2143 i myślę, że całkowicie nie przypadkiem Dodgy A co Wy sądzicie o tym?
Co do PS3 to ostatnimi czasy ładnie pogrywam w Guitar Hero Warriors of Rock i właśnie przymierzam się do dokupienia perkusji i mikrofonu Big Grin Gra w co-op z innymi ludźmi daje baaardzo dużo radochy zwłaszcza jak każdy ma inny instrument. Dla fanów muzyki metalu/rocka to według mnie pozycja obowiązkowa.

Atedit
Dokładniej o tym możecie poczytać na http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=64629
Reply
Kilka samochodów w co-opie ma rejestracje 666! Już niedługo BF666. Szykujcie się na średniowieczne bitwy!

Ta plota to pewnie lipa. :<
Reply
Wiesz że to mógłby być numer kanistra , czy czegoś tam?
Reply
Udało mi się przejść misję snajperską w co-opie w BF3. Dodgy Nareszcie chyba z 10 razy do niej podchodziłem, za często na nooba trafiałem... Angry Ostatnia misja jest zbugowana. Sad Weszliśmy do pomieszczenia i trzeba było otworzyć drzwi. Fajnie tylko, że nie dało się ich otworzyć, próbowaliśmy z 5min i nie wytrzymaliśmy, obaj wyszliśmy... Następnym razem przeliśmy trochę dalej. Przechodzimy przez drzwi. Mnie trochę zmuliło, bo ładowałem broń, nagle drzwi się zamknęły wft? Nie mogłem ich otworzyć, to samo kumpel z 2 strony. Huh
Reply
94% w trofeach w u3. Może dziś uda mi się wbić platynkę Big Grin
Reply
Ja mam może około 70%
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)