Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gracie na PSP?
Te zawody z japońskimi samochodami poniżej '79? Nie przeszedłem, nawet nie szukałem do tego samochodu Cool Nie wiem czego. Podaj dokładnie z której klasy są te MŚ to ci powiem. Nie przeszedłem wyścigów F1. Kupiłem bolid ale to jest już poziom hard i pewnie bym tego nie przeszedł. Chociaż gdybym się uparł to może... Jak chcesz to któregoś dnia ci moge dać Toyote Minolte. Pożyczyłem od kumpla i zdobyłem nią swój egzemplarz. Bugatti i Pagani nie dawałem rady, a Minolta to jeden z najszybszych samochodów w grze.
W GT5 mam 26 A-Spec, a w B-Spec 1 Cool

Minolta jest do zdobycia w wyścigach Like the wind. Warto mieć to auto.
Reply
To pojeździj se w B-spec jak masz z samochodami przewagę to luzik Tongue to jakiejś akceptacji trzeba? nick mam na psn Vlaccek15, zaproś do znajomych Tongue No właśnie Like the wind mam za 1lvl, a nie mam jak expa zdobywać, chyba że ze specjalnych ale one trudne Tongue
Reply
Tak. Zawody specjalne są trudne. Szczególnie te, w których jeździ się VW T1 albo na torze Nurburgrind (nie lubie tego toru Big Grin )
Dodam cię do znajomych jutro i ci wyśle Minolte, tylko najpierw sprawdź czy masz dostęp do wyścigów Like the wind w A-Spec. Jak zdobędziesz swój egzemplarz to mi odeślesz Tongue Może jeszcze spróbuje z tym F1 i te japońskie z '79, tylko do bolidu muszę poszukać ustawień. Najfajniej się jeździ na Nurburgring w deszczu na miękkich oponach dla suchej nawierzchni Tongue Przewagę miałem 2,5min.
Reply
Video 
Na Nordschlaifie najlepsze są jednej marki, wtedy gigantyczna przewaga Big Grin nie mam dostępu do nich, z tej najwyższej klasy tylko ligę b szwabską przeszedłem.

a do zondy albo veyrona masz jakieś ustawienia?
Reply
Ja już mam odblokowane wytrzymałościowe. Pierwszy wyścig ma 60 okrążeń i brak regulaminu, więc tam sobie wystartuję F1 albo Minoltą. Może pogram w to jeszcze, zastanowię się.
B-spec mnie troche nudzi. Może jak wprowadzą zarządzanie tym trybem przez przeglądarkę to się skuszę. Na razie nie Tongue
Aktualnie mam odblokowane wszystkie klasy w A-spec. Najgorsze są te wyścigi Formuły Gran Turismo. Na każdym torze po 20 okrążeń i do tego to są Mistrzostwa Angry

Na domyślnych przechodziłem wszystko. Tylko ja wszędzie miałem full tuning Big Grin Do Zondy i Veyron'a nie było zbytnio co kupować. Co najwyżej opony za 36k, ale te wszędzie mam założone. W Minolcie i F1 grzebałem.
Reply
O, bez kitu Big Grin Powiedz mi, gdzie można zmienić opony?

No to wiem, tylko jak już kupię to instaluję, ale się nie zmieniają, jeśli w wyścigu mogę jeździć na twardych.
Reply
W głównym menu masz po prawej stronie Tuning. Tam masz wszystkie części itp. Na samym dole są opony. Wchodzisz i masz różne typy. Ja kupuje zawsze te za 36tys.

Od razu przy kupieniu pyta czy zainstalować. Instalujesz i już są w wozie. Potem je można zmienić w ustawieniach przed wyścigiem albo w garażu. Ja nigdy nie wracałem do starych, więc dokładnie ci nie powiem gdzie można to przestawić. Przed samym wyścigiem w ustawieniach też się czasem da.


Jak odpaliłem jeden wyścig w Formule Gran Turismo to po pierwszej próbie byłem 5. 20 okrążeń, długo się jeździ.
Masz może złoto w zawodach pick'upów? Ja tam mam srebro (moje jedyne. Całe A-Spec oprócz Wytrzymałościowych to same złota) Jakoś dziwnie ten mój samochód jeździł.
Reply
Tak, mam. O ile dobrze pamiętam to Dodge Hebi 1500 RAM Tongue Tuning prawie na maxa. A-spec na luzie złoto, ale B-spec to już ciężko było na Daytonie. Zaraz ja odpalę GT Tongue Skończę lekcje tylko
Reply
Przed feriami jesteś? Big Grin

Nie wiem czy mam tego Dodge'a, sprawdzę sobie. Nie wiem czego nie dałem tam rady, chyba na Daytonie coś nie wyszło ale pewnie dlatego, że nie zmieniałem ustawień w skrzyni.
Reply
Od 14 lutego <3 Możesz mieć obojętnie jakiego, tylko skitraj na maxa tjuninga i wykorzystuj aero bo to bardzo dużo daje Tongue Na B-specu własnie problem z tym był bo nie jechał tam gdzie chciałem

Ej, jakim wozem przeszedłeś Like the wind? Bo tam takie boty że Zonda za wolna, a Bugatti skręcać nie umie ;x
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)