Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Oczekiwania
ale ja napisałem 'NP. poszukać w google'. Można bło szukać na własną rękę. wpisywać kliker.pl, kliker.com, aż wreszcie doszłoby się do oryginalnego adresu. Rejestracja na czas bety powinna być niemożliwa, tylko admini powinni móc rejestrować innych graczy. Do tego bany na IP: czy to nie przesadza?
Tyle ode mnie.
Reply
Czyli będzie ten termin przedłużony, czy nie?
Reply
Wytłumaczy coś o co chodziło w tym klikerze Tongue? Bo ja non kapisko.
Reply
Chodzi oto by klikac Big Grin
Reply
Przyjeżdżam sobie po kilkunastu miło spędzonych godzinach, a tu taka przykra niespodzianka.
Quote:Kliker będzie jak skończymy WSZYSTKIE jego rzeczy.
Jeśli nikt z Administracji Klikera nie dał linka, to chyba ciężko się nie domyślić, że coś jest nie tak.
Jeśli chcecie mnie pouczać o zamykaniu rejestracji, to sami róbcie taką grę. Zaufałem Wam i przejechałem się na tym. Przez to nie mogę zrobić otwartej bety - będzie jakiś błąd i też każdy będzie korzystał? A resetów nie cierpię.

Wniosek? Poczekacie ciut dłużej, bo musimy Wam oddać skończoną w 100% grę.
To tyle na razie ode mnie, teraz muszę siedzieć dodatkową godzinę i naprawiać wszystko co żeście mi rozwalili... Że Wy tylko graliście? Zabezpieczać stronę przed Waszymi rejestracjami, odblokowywać lokacje, kasować ręcznie nowe przedmioty, przywracać statystyki.

Wielkie dziękuję za dodatkową robotę.


Co do banów - są nałożone tylko na teraz, więc się nie bulwersujcie. Musieliśmy jakoś zapanować nad wygłodniałym tłumem nowych użytkowników...
Reply
Pretensje możemy mieć tylko do typka który podał link i do osób które się zarejestrowały. Do Ciebie nie mamy prawa, chciales nam wczesniej otworzyć betę a dzięki paru osobom nic z tego. No nic. Trzeba będzie czekać. Wytrzymalismy tyle to czemu nie jeszcze trochę.

A potrafisz powiedziec za około ile dni/tygodni kliker wejdzie w obieg?
Reply
Zaufałeś maniakom,którzy chcą tylko Klikać Angry Więc dla nich to było bez różnicy skąd będą mieli link Big Grin
Reply
Mała propozycja:
img718.imageshack.us/img718/8467/kliker.png
Reply
Oki, toki... Zostały 3 dni do końca wakacji. Ale nie ma powodu do płaczu! Dlaczego? Ponieważ 1 września będziecie mogli już OFICJALNIE klikać!

Dla sceptyków powiem tylko, że to co widzieliście wcześniej (wyciekający od nas link Big Grin) to tylko zalążek Klikera 2.2. Nikt nie założył klanu, nikt nie wszedł do sadu, nikt nie pokonał inwazji, nikt nie widział "mnożników" w akcji, nikt nie zobaczył nowych motywów. Nikt, nikt i jeszcze raz nikt Big Grin.
Krócej mówiąc? Zepsuliście sobie większą część niespodzianki, ponieważ gdy przyjdziecie na stronę będą na Was czekały różnorakie... Suprajsy Big Grin.
Reply
Szkoda, że nie będzie go w wakacje bo teraz dla większości z nas dojdzie nauka i będzie mniej czasu na grę ale i tak się cieszymy Big Grin 800 post tutaj Wink.
AtPlus Smile Mam nadzieję że będzie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)