Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Mógłby mi ktoś pożyczyć/dać zwój na kwiatki ? Pliska
Reply
Obojetna. Moze byc z piwem, moze byc znalesc kogos, moze byc przyniesc mi itemki.. Rozne. Moze byc np zwykly NPC z jakas zagadka, i paroma odpowiedziami . Tyle starczy. Lub pytaniem.. Noo mowie, roznorodne Big Grin

Jedyne czego NIE MOZNA, to dedanie, dodanie niepotrzebnych NPC ktore powiedza jedno zdanie, NPC ktore daja itemki/PH/zloto/sl .


Takze, od was zalezy Wink
Reply
(2010-10-19, 15:31:48)Bosti Wrote: Pupcio?... JA ci dam pupcię...
Zaraz cos wymysle, tylko wytrzezwieje Big GrinDopiero teraz zauważyłam tego posta, także w ramach wyjaśnień. Gdy nie miałam tu postaci weszłam na Effie i to dzięki niej doszłam do linku tego tematu. A co do Twoich domysłów, to wybacz ale nie posunęłam się do Twojej propozycji, którą mi podsunąłeś na gg. Nie wiesz nie oskarżaj. Dziękuję.
Reply
Shenzi, jakie oskarżenia? Big Grin To jest zbrodnia? Big Grin Było o tym na forum, Flash napisał, że tak ma być. Myślałem, że tak zrobiłaś. Zresztą, po tym poscie nikt nic nie napisał na ten temat.

A tak w ogole, co sie tak zdenerwowałaś? jak pisałem, nie jest to jakies przestepstwo.
I gdzie w powyższym poscie zauwazyłaś oskarżenie?
Czlowiek ma prawo do pomylki Smile

Jak widać, moja propcyzja nie była taka zUa.
Reply
Co do tego, to ten blad nie zostal poprawiony. Dalej moge wchodzic gdzie chce. Undecided
Reply
To nie był błąd. ;q
Reply
Był!
Flashu napisał.. :<
'Naprawione.'

A co naprawił? BŁąąąąąąąąąĄĄĄdDddDD !
Reply
Jezuu

FLASHU NAPRWAIŁ TO:
A TO: BŁEDEM NIE JEST

Rozzzuuuumieeeszz czy przzeeeliteerrowwaaaććć???
Reply
Uważam, że są tą oskarżenia w moje stronę, bo tak jak Normir uważałam, że jest to błąd. Ponadto zostały zarzucone w moją stronę fałszywe argumenty, które miejsca nie miały. A i nie denerwuję się, tylko wyjaśniam ; ).

Odzyskałam wstęp, tyle że zamiast 141 lvl mam 10. Tak samo jakby człowiekowi w willi zaproponować mieszkanie 2-pokojowe w bloku ; ). No ale nic cieszmy się i radujmy, że mogę grac. Wyjaśniłam, sprawa zakończona ; ].
Reply
Ale teraz poczekaj.. O co teraz walczysz? O racje czy o honor? Wszyscy zapomnieli juz o tym co sie stalo. (CHYBA!) Pare osob Cie przeprosilo, moze jedna. Dyskusja sie skonczyla. Nikt nie oberwal kneblem a ty odzyskalas wstep na Nuthei. I wszyscy sa happy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)