Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Smile 
Dobra, ogarnij się. Ta rewolucja coś da. Tylko weź w niej udział, miej wkład do serwera.... wbiłeś sobie 216lvl, i co dalej? Nadal chcesz expić? Jeśli dla ciebie serwery prywatne są tylko po to, żeby mieć 200lvl i wszystkie legendy, to nie masz tu czego szukać.

A co do minusa, wiedziałem, że takie będą. A więc dobrze, minusujcie mnie nawet do minus 342987458907553662537653789, mnie to guzik obchodzi. Będzie mi tu kolejny płakał, że nie ma expa x5, buuu..... i prędzej mi kaktus na głowie wyrośnie, niż zmienię zeznania.
Reply
i tak to dużo tego expa ale powalczymy na rewolucji i wygramy x5! Wink
Reply
Sorry, ja bylem jedna z pierwszyszych osob [jak nie pierwsza], ktore wplacily na serwer. Do tego zaplacilem 50 sl. Tez czulem sie rozczarowany, to fakt. Nie placilem za exp x3, to tez fakt, i cały czas jestem rozgoryczony.

Jak to z czego sie cieszyc? Ja sie zawsze cieszylem z tego, co mam. Chociaz... 2 dni w miesiacu exp x5 to malo. Ale ja nie obrazalski, pogodzilem sie z expem x3, wbilem przyzwoity dla mnie lvl.
Reply
Mam zamiar uczestniczyć w rewolucji, ale jestem pewny, że ona nic nie da. Oleją nas i ta całą rewolucje i będzie tyle, że tylko sobie podedamy-.-
A co do mojej gry na prywatnych to co Ci do teg?-.- Owszem chcę mieć fajne eq i wyższy lvl niż mogę osiągnąć na normalnych serwerach w końcu po to jest podwyższony exp i loot.
Reply
I tak dużo expa ? Hahah, to mnie rozśmieszyłeś. Dla mnie exp x3 jest bardzo uciążliwy, muszę 2x więcej respów przelecieć niż łowca, paladyn czy tropiciel. Muszę z odpornościami się uporać (mam do wyboru 2 rózgi, na każde z nich sekta jest odporna) może dla Ciebie to dużo, ale pomyśl o innych.
Reply
DOKŁADNIE!!! SUPER!! NAPISAŁEŚ TO CO JA MYŚLE I INNI!! YEAAA KOCHAM CIE!
Reply
Bug 
No to twoj problem, exp x3 i tak jest spory, wazne, ze jest podwyzszony.
Natanael:
A JA?!!!1111oneoneoneeleven
Reply
Letin:
Salvi:
Zostawcie Zeratha bassa i sataniela.. niech se tutaj popiszą, ale i tak nie bedą mieć 1% wkładu w serwer tzn w jego zmiany. Bo w serwer swój 1 % mieli.
Reply
x3 to klapa...
Reply
Ale mnie też kochasz? :<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)