Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Kogo nie spytasz ci to powie , no dobra nie Bosti , Ninth i PeszuŚŚ
Reply
I Sisley pewnie Smile
Reply
Nie chcę być złym prorokiem, ale już dawno temu Europeus poznał się na niektórych osobach na tym serwerze i przewidział, że będzie coraz kłótliwiej i konflikty będą zżerały Nuthei i dlatego właśnie odszedł.
A może dać wreszcie na wyluzowanie, tak ze strony Natanaela, jak i osób jemu przeciwnych i nie życzliwych. W końcu chodzi tu tylko o grę i zabawę, a nie o grę o złote kalesony. Ludzie!!! Wyluzujcie!!!
Reply
Wink 
On mi daje killa i pluje się że powiedziałem na niego "Żałosne dziecko" A sam wyzywa od noobów bez powodu .
Reply
Jeja, to zwróć mi moje SŁ, bo ja tu nie zacząłem grać, żeby pucować administracji na każdym kroku jak to robią niektóre osoby i dla jakże pięknych chwil, poznając nowe osoby. Zacząłem tu grać, żeby szybciej zrealizować swoje cele, których nigdy nie osiągnę na serwerze publicznym. Zapłaciłem za to. Za jak najszybszy exp. A teraz ten exp jest zmniejszany, o czym nikt nie mówił przy zakładaniu serwera. Coraz więcej znajomych ma do mnie wyrzuty, że namawiałem ich do gry na tym serwerze, powołując się na miłą Malii, co się dzieje...

Atedit
Oczywiście nie chodzi mi o zwrot SŁ od Ciebie, tak tylko napisałem, ale to już mnie coraz bardziej zaczyna wkurzać. Płacę za jedno, dostaję drugie, mam prawo reklamować. A jak ktoś mi wyskakuje z tekstem, żebym się pogodził i uśmiechał się jak głupi do sera, to się denerwuję.
Reply
Przykro mi kochanie, ja potrafię być obiektywny. Ale w tej sprawie głosu nie zabiorę. Nie chcę sobie zrobić wrogow ani w Was ani w innych.
Reply
Bo taki już jest i nie zmieni się jego. A że jest założycielem, to nic się nie zrobi. Proponuję rozmawiać z Ninth, bo z nim nie można. Chciałem napisać dosadniej, ale jeszcze killa dostanę, albo z serwera polecę...

Harlequin:

Nie tylko Ciebie Drogi Kolego to zaczyna wkurzać, ale jak powiedziałem, nie mamy na pewne osoby wpływu. A smoczych łez i tak Ci nie zwrócą. To nie ten gatunek ludzi. A może napisać by na panel?
Reply
Zostaw ser w spokoju.. Smile

Papierek:

Toleruje ludzi którzy są spokojni i cierpliwi.. Smile zawsze mogę z nimi pogadać, ale jak widze takie osoby jak Sataniel który próbuje coś wysiłować chociaż nic nie zrobi to mnie szał chwyta.. Smile To samo z expem. ; ] Ale jak widać moje słowa "nie podoba Ci sie? Nie graj" nie dzialają. Sad
Reply
To co dzieje się na tym serwerze można określić jednym słowem: żenada.
Rola "administracji" ogranicza się do rozdawania killów i wywalania osób za powiedzenie słów prawdy. Osób, które sprzeciwiły się szerzącemu się chamstwu, i które zapłaciły za grę na świecie gdzie rzekomo miało być lepiej niż gdzie indziej. Czas pokazał jak bardzo się myliły.
A, i jeszcze jedno do założycieli. W sprawie zmniejszenia expa. Gdyby któremuś z zawiedzionych graczy się zachciało, mógłby was pozwać za oszustwo. W świecie realnym. Wink Za co? Otóż za to, że zapłaciły za jedno, dostały zupełnie co innego. Gdy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze, świat nie jest już taki piękny i kolorowy.
Reply
Shenzi.. Sad Nie musisz sie logować na konto koleżanki po to, żeby napisać coś o tmy serwerze. Chętnie Cie wysłucham na prv. Ja jestem za x5 ale ninth juz sie nie zgadza.. Dodgy nie moja wina.. ale spoko
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)