Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
ZAPRASZAMY NA Versus`a Zoons`a !! SZYBKO Tongue
_
Reply
vitold:

Bo ja nie mam co do roboty ,żeby screeny robić o głupoty(RYM-CYM!). Po prostu tak było. Ja wiem , że Świstaki się razem trzymają ,ale mówię jak jest. Bo niby po co w ogóle bym się do sprawy wtrącał , jeśli nie wiedziałbym co jest grane?

Dzida:

Mute za spam?. Bo byłem tak tylko ja i ona. Z resztą były to tylko dwie wiadomości. Były dość krótkie , więc spam to nie był.


Do minusa :

Każdego traktuje tak samo. Ale nikogo nie powinno interesować komu przydzielam mute. Renessa nie spamowała , napisała dwie wiadomości w dość długim odstępie czasu. Tak więc?


Dzielę ludzi na równych i równiejszych powiadasz? To dlaczego broniłbym osoby , z którą rozmawiałem może 10 minut? Po prostu nie będę przystawał na takie próby robienia z kogoś przygłupka. Dzida powiedział ,że da jej 10m , gdy napisze mu na priv dane kwestię.
Reply
Powiedz mi kto normalny by za 10m jak to pisałeś pisał na priv mi dane kwestie ? Żadnego 10m jej nie obiecywałem żadnym bankomatem nie jestem raz rozdawałem złoto w ithan to nie znaczy że jestem na każde kiwnięcie na priv daj 10m ! Dodgy
Reply
nuthei.jud.pl/nuthei/panle.png

Lena już widziała i powiedziała, że najs Big Grin
Jak tylko zatwierdzi, wprowadzamy do gry Big Grin

Są jeszcze opcje dla MC+, ale tego już wszyscy widzieć nie muszą Big Grin

2011 © All rights reseved. Peszek & Nomir ®
__________________
Reply
Miodzio Smile-mops-:
Poza tym wojna nie twoja sprawa więc się nie mieszaj Wink I renessa przyczyniła się małym stopniem do tej wojny bardziej elwir obrażając moją mamę nawet jej nie widząc ;<

EDIT:Tak w ogóle co ty masz do świstaków? Coś ci zrobiliśmy ? Dlaczego chcesz nas pogrążyć w błocie i zrobić z nas oszustów i krętaczy? Czemuż to ci tak zależy by pokazać nas w złym świetle ? Zazdrość ? Wink
Reply
Łooo Dodgy
Reply
Solve i Unzar to moi koledzy ; ) "Ja wiem , że Świstaki się razem trzymają" - chyba nic złego nie napisałem? To była raczej pochwała.

To nawet jeśli się przyczyniła , to po co robisz z niej głupią przy wszystkich , edytuj post ze screenem. Po prostu nie podoba mi się takie zachowanie , obaj wiemy jak jest. Ja swój post w którym opisałem tą sytuację zedytuję ,bo nie każdy musi wiedzieć co zaszło. I oczywiście Ty zrób to samo ze screenem.


W małym stopniu , w dużym w średnim. Nieważne. Ale napisałeś ,że się przyczyniła. Popraw logiczne myślenie, a z moim czytaniem jest w porządku.

Tak nie mam dowodów. To oczywiste ,że mi wielu nie uwierzy na słowo , ale trzeźwo myślący człowiek uwierzy ; ) BO nie wtrącałbym się do całej sprawy , gdybym nie znał jej przebiegu. A screenów nie robię ,bo nie mam na to czasu i internetu (bardzo wolny). Gdybym tak każdego zgłaszał za przewinienia , to wiadomo ,że ludzie odwdzięczają się tym samym. Zdarzyło mi się raz przypadkowo wybić elitę graczowi , bo go nie zauważyłem , wszystko pokojowo załatwiliśmy. Gdybym kiedyś tego gracza zgłosił (bo on również mi kiedyś elitę wybił) , on odwdzięczyłby się tym samym ; )

Dobranoc. Dzido , na prawdę nie podoba mi się taka postawa...
Reply
-mops-:
Koniec kłótni :<

Bo po klapsie i do spania ;<
Reply
Ja nie napisałem że się wcale nie przyczyniła tylko w małym stopniu czytanie ze zrozumieniem popraw Wink
Reply
Skończcie to, mops nie ma dowodów. koniec tematu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)