Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Wódki mu.
Reply
Tak może i robią. Ale kosztem nas bo podbierają nam z portfela . Angry
Reply
Łohoho... To żeśwalnął jak łysy grzywą o płot. Szukali wszędzie brudów na kaczyńskiego , szukali brudnych pieniędzy , nie znaleźli ani grosza pieniędzy z przekrętów , a robili bardzo szczególową kontrolę.

Polska placem budowy... a kto za to płąci? Na razie nasi rodzice , potem my ,następnie nasze dzieci. Wszystko drożeje , każdemu trudno jest połączyć koniec z końcem , nawet ja , osoba pochodząca z rodziy o stanie materialnym powyżej średniej odczuwam ogromną różnicę. Czy Ty nie robisz zakupów? Bo mnie często rodzice wysyłają do sklepu ,więc wiem ile co kosztuje teraz , aile kosztowało dawniej. Zabawne jest to ,że za rządów pis-u mogłem kupić chleb za 1zł , góra 1.20 , teraz za chleb płacę 2.20. Wszystko układa się bardzo dobrze... Zobacyzmy jeszcze co będzie za 3 lata .. paliwa pójdą w górę o 30%. (Ropa naftowa). Szychy ukrywają to ,że złoża ropy naftowej się wyczerpują , a koncerny samochodowe w ciągu 10 lat zamierzają zaprzestać produkcji samochodów napędzanych silnikiem Diesela. (To już nie POlityka Smile)
Reply
Jeśli mam wybierać pomiędzy PiS(iorkami), a PO, to tak.

Tak z innej beczki:
http://www.youtube.com/watch?v=kRuMJHlMTmU&feature=player_embedded
Padam Cool
Reply
Nie. Walnąłeś jak łysy końcem warkocza o kant kuli.. ;<
Reply
A ja mówię po swojemu Big Grin Tak jakoś...Big Grin
Reply
PO, te rumuny wyprzedały wszystkie dobra narodowe. Budują bo muszą, chyba chcesz mieć Ełro 2012? Cool
Reply
Ładnie, ale lepiej bym to napisał. Big Grin

Dobra, nie piszę bo muszę expić . Sam lvl się nie wbije. Cry
Reply
Ja muszę swoje "artykuły" polityczne zawsze przemyśleć , ten pisałem bez namysłu ,ale kiedyś Wam pyknę jakąś pogadankę polityczną Big Grin
Mozin:


Ooo..
Reply
(2011-05-04, 18:58:55)-mops- Wrote: Ja muszę swoje "artykuły" polityczne zawsze przemyśleć , ten pisałem bez namysłu ,ale kiedyś Wam pyknę jakąś pogadankę polityczną Big Grin
Mozin:


Ooo..

Gdyby PiS miał 2 kadencje, zrobiłby coś podobnego... albo nawet gorszego. Po prostu nie zdążyli. Drożało wszystko zawsze, tym razem jednak zostało to nazwane po imieniu, że wzrósł VAT. Z kwartału na kwartał od zawsze było widać różnice. A co PiS robił za nasze podatki? Nic. Na pogrzeb Leszka i reszty, na życzenie PiS, poszło więcej pieniędzy, niż przewiduje kumulacja Lotto. Na życzenie braciszka został z żoną pochowany wśród królów. Za co? Co zrobił dla Polski, poza ośmieszeniem całego kraju na tle międzynarodowym?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)