Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Big Grin 
Bo mało wiesz. To trochę denerwujące. Tak gdyby ktoś nie wiedział , mam trzy swoje "koniki" :

Siatkówka
Chemia
Polityka

Tak więc jeśłi ktoś sięna czymś nie zna ,to niech nie zabiera głosu Big Grin
Reply
zapomniales masonerii i komuny dopisac Sad
Reply
Na masonerii i komunie się tak nie znam Big Grin
Reply
Typowy PiSior - obrazić wszystkich w koło, nazwać od masonów, żydów itd. i dojść do władzy podlizywaniem.
Reply
Oczywiście. Możesz mnie tak nazywać. Jestem pisiorem , jestem moherem! Mi to nie przeszkadza. Nie wstydzę się swoich poglądów.
Reply
Daj spokój tej masonerii. Piłsudski, Mickiewicz, Czartoryski, Narutowicz, Niemcewicz, Kolberg, Dąbrowski, Fredro, Poniatowski, Potocki, Rzewuski, Wybicki, Romanow, Goethe, Bach... To tylko przykłady, pełnej listy szukać mi się nie chce, starczy to, co z pamięci. Nie mówię, że popieram wolnomularstwo, bo nie popieram, szczególnie że od czasów Klemensa XII (28 kwietnia 1738, konstytucja apostolska In Eminenti), przynależność do loży masońskiej jest równoznaczna z ekskomuniką przez KK. Mimo wszystko jednak, przytoczone osoby były osobami wręcz wybitnymi, gdyby nie oni, świat byłby inny.
Reply
Video 
Dobra, dobra. Koniec polityki, bo zaczniemy się zaraz kłócić poważnie tylko z tego powodu, że mamy różne poglądy na ten temat. A do tego przecież każdy ma prawo.
Reply
Rainbow 
A mnie to tam szyszka. Big Grin W Londynie chleb po funcie i przez 3 lata dalej jest. Ja tam na rząd Anglii nie narzekam. Angel A po za tym funt poszedł w górę! Ciągle się zmienia więc kiepsko. :<
Taire:
Gdybym miał jakieś zadanie z historii na temat Polski, zgłoszę się do Ciebie i Ci jeszcze zapłacę. o.O Huh
Reply
W Anglii mówią o Polsce?:d
Reply
Głównie o Holokauście i II W.Ś. Big Grin Ale też tam czasami jest coś o Polsce. W sumie już Historii nie mam, bo teraz są tzw. GCSE (patrz w google). Ale było, a jak coś mówili o Polsce, to wszyscy się na mnie patrzyli. Big Grin A potem pytania <tlm. ang.> ' A Twój dziadek był w tedy na tej wojnie!? ',' Daj autograf! ' i wiesz, takie tam. Angel Fajnie że za 10 funtów mam 45sł prawie. Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)