Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Star 
Pff, nie odpisujesz to nie. :< Też sobie mogę nie odpisywać, jak będziesz pisać. I zablokować też umiem. Żeby później zdziwienia nie było.
Reply
Czy to jeszcze jest Marlena, czy już całkiem inna osoba? Nie chcę wierzyć, że to jest ta sama osoba, z którą jeszcze parę tygodni temu można było porozmawiać na gg o wszystkim i o niczym, bez grożenia blokowaniem. Co się z Tobą dzieje?
Od paru tygodni próbuję Tobą wstrząsnąć, byś znów się stała fajną dziewczyną, a nie wyniosłą Carycą. Chyba mi się nie uda Sad
I znów edit, wcale mi nie chodzi o ten exp, ale o to byś znów była sobą. Byś umiała słyszeć i słuchać. Nie warto tracić przyjaciół i znajomych tylko dlatego, że jesteś "KIMŚ".
Euro
Reply
Dobra ja już olewam-.-
Reply
A właśnie pamiętam jej nawet posty szkoda tylko że temat został skasowany ..
Reply
To był sarkazm ohemgie.. Cry Ale to nie znaczy ze nei jestem za x5!
Reply
Jak tak dalej idzie, to ja odchodzę z serwera.

Nie, no, ale proszę, mówcie - nikt cię tu nie trzyma, zajmujesz tylko miejsce, nikt cię tu nie chce! itp.
Ale widzę, że nasza "caryca" zbytnio wywyższa się.... się zmienia. Nie wiem, czy nas tylko w konia robi, czy tak jest na serio, ale to nie jest zabawne... nam nie chodzi o expa... nam chodzi o to, czy dobrze włożyliśmy pieniądze, tak, jak wcześniej napisał Harlequin... bo, z tego, co widzę, to ten serwer, jak tak dalej pójdzie, to sypnie. I to nie będzie wina tego, ze expa wyższego nie ma, tylko przyczyny są dwie:
-Polityka Ninth (nie wiem, w jakim stanie ją ustalała, chyba przed zamknięciem sklepów z dopalaczami coś kupiła Huh)
-Ludzie, których się na serwer nabiera.

Ci ludzie (nie wszyscy) to kompletna żenada, zero ortografii, chamscy, w dodatku robią, co chcą, zawsze i wszędzie, ale kara ich omija. A my co? Czytamy regulamin, jakoś się dostosowujemy, ale na nas wszystko leci. Powinszować carycy. -.-
Reply
(2010-10-08, 20:08:31)Ninth Wrote: Przenoszę Niiiiiiiinth. Tylko właścicielka się musi zgodzić, kto jest właścicielką Ninth i założycielem serwera Nuthei? Big Grin


Czy to nie jest AROGANCJA?

Jeszcze jeden przykład, jak bardzo się zmieniłaś od czasów sprzed serwera.
A może po prostu Ciebie nie znałem do końca? Może Moderator Ukis miał rację co do Ciebie, a ja niesłusznie brałem Twoją stronę? Spraw bym się mylił Marlena, nie lubię się zawodzić na ludziach.
Reply
Jestem arogantką, od zawsze. Tongue


Kto chce strzelbę Goonsa, za free?Smile

Atdown Nie jesteś tropeeem.
Reply
Ja!
Reply
Tak, jesteś. A teraz zostawiam to, niech sobie Kamil gra jak chce, Pomagałem mu w evencie, przygotowałem mu pytania do quisu rewolucyjnego, który miał jutro być wstawiony. Nie wiem czy będzie pamiętam. Mnie od dzisiaj już interesuje tylko Nerthus. A Kamil niech pilnuje sobie tej postaci. Mnie i tak już tu od dawna nie ma. Pomagałem mu, bo lubiłem Ciebie. Teraz nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
Od jutra gra tu tylko Kamil
Dobranoc.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)