Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Bo to nie był natan ;x
Reply
Tak,tak... Najlepiej jest mało wiedzieć, a dużo gadac.
Reply
Och przepraszam... jabulko Dodgy

Atup. Tak... wiem, że wtedy praktycznie każdy admin miał serwa gdzieś alpo w ich języku nie mieli czasu. Za czasów Nomira i Peszka jakoś nikomu to nei przeszkadzało... Jabulko zrobił błąd, ze tak ich potraktował. Ale ja wole być na serwie na którym jest dwóch porządnych SM niż takim gdzie jest 20 SM i taki admin Dodgy
Reply
Ty się kiedyś przymkniesz ?
Reply
Niekoniecznie.
Małe oraz duże lvle.. Znani jak i Ci bardziej szarzy gracze również pisali.

Jeżeli TO określasz jako "dobrze", to radze zapoznać sie z tym terminem raz jeszcze (o ile kiedykolwiek juz miałeś okazje to zrobić).
Reply
Mi osobiście najbardziej przeszkadza Twoje zachowanie. Słownictwo groźby itp. O słownictwie mogliśmy się przed chwilą przekonać w poście skierowanym do Pesza...
Na groźby dowodu nie mam ale sam mi groziłeś to wiem....
Zgadnij jakie zdanie było najczęściej słyszalnym od znajomych stojących na gopli Dodgy
"O nie, Taven przyszedł Sad" i to nie chodziło wyłącznie o dedy Dodgy
Reply
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Reply
Administratorzy powinni byc osobami godnymi zaufania. Takimi, do których możesz sie zwrócić z prośbą/skargą/żalem, a oni wysłuchają Cie od początku do końca, dadzą dobrą rade i w jakiś sposób zadziałają. Funkcja admina nie ma wzbudzać wśród zwykłych graczy strachu i obaw związanych z ukaraniem za najprostsze "postawienie sie".
Jako admin nigdy nie odmówiłem pomocy osobom, które sie do mnie zgłosiły. Zawsze starałem sie (i staram dalej) jak najlepiej rozwiązać daną sprawe i nie odesłać takiego delikwenta tam, skąd przyszedł (w nicość), a otworzyć przed nim jasną droge z możliwym do zrealizowania rozwiązaniem. Jeżeli jednak nie potraficie postepować mądrze i rozważnie, jak przystało na admina (a z tego, co wiem - nie potraficie) to niestety, wybaczcie.. Nie zasługujecie na te funkcje.


-mops- napisał(a):
Quote:Tidoze:


Psy szczekają, karawana jedzie dalej.


Brawo dla administratora.

Jeżeli wypowiadających sie na forum Nuthei ludzi porównujesz do psów, to życze powodzenia. Pomyśl nad tym, co piszesz.. Uważasz ich za psy, a prawią 100 razy mądrzej od Ciebie. Czasem byś mógł użyć narządu, jakim obdarzyła Cie matka natura. Podpowiem, że znajduje sie on w czaszce.
Reply
To jest przysłowie.
Reply
Przysłowie, w którym zawarte jest całkiem widoczne porównanie. Nie zastosowałeś go na pewno przypadkiem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)