Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Wink 
Error: Błąd wewnętrzny: Twoja postać została przeznaczona do usunięcia przez administratora tego świata. Czas, który pozostał do usunięcia: 19 godzin.;
Fatal error: Engine stopped.

Da sie cofnac??
Nanus jbc . Nieaktywnosc . Nie mam Polskich znakow .
Reply
Information 
Właśnie rozwiązałem problem. Jaki? Taki że mops nie chciał pogadać z graczem na temat kary dla niego Smile Mops naprawiam już Twój kolejny błąd.

Dzida, gratuluję funkcji Big Grin (tu jest ironia, może ktoś nie wyczuł)
zapodaj.net/df9bbd9b7837.bmp.html
Reply
Po co mi pokazujesz ten screen ? Tongue
Reply
Thumbs Up 
Nie tobie, wszystkim. Żeby zobaczyli jakiegoż pro SM'a mamy Smile
Reply
Co tym usiłujesz pokazać ? To że jestem złym SM ? Ten screen, nie ma nic do rzeczy, jak Ja pełnie swoją funkcję. Powiedziałem mu że go zdedam i tak zresztą zrobiłem. Wink Napisałem mu to po to, że gdybym dednął go nie ostrzegając byłoby to trochę nie fair wobec niego. Coś jeszcze ? Wink
Reply
Groziłeś - za to jest kara Dodgy Powiedz mi w takim razie - za co masz SM? Mimo że MC nie miałeś i już nie raz ci groził wylot z serwera?
Reply
To nie była groźba. Ostrzegłem go że go zdedam. Lepiej, żebym nie pisał mu tego wcale i zdedał ? Czy lepiej, żebym mu napisał by miał czas się przygotować(uciec, zebrać kolegów) ? Odpowiedz sobie na to pytanie sam. Wink Za co mam SM ? Prosta odpowiedź. Mops chciał "prawą rękę" do pomocy w karaniu i zwrócił się o tą pomoc do mnie. Ja, przyjąłem prośbę Mops'a na to by mu pomóc w karaniu graczy. Co jeszcze chcesz mi powiedzieć ?

AtNomir : Powtarzam jeszcze raz, to było ostrzeżenie że go zdedam. Mógłbym to zrobić bez słowa, tak to mógł uciec, zawołać kolegów, nie wiem co jeszcze dać ci na przykład. Poza tym to fakt z przed zostania SM.
Reply
Tak - od kiedy masz SM masz reprezentować serwer i grożenie, dedanie jest nie na miejscu. Masz dawać przykład, a nie wiem ile można się nauczyć od 13 latka.

Taaaak taaaak, gadajcie sobie że 13 latek może mieć lepiej gadane niż 18 latek. Gadane może mieć lepiej, ale żyje krócej i wie zdecydowanie mniej o otoczeniu i życiu.
Reply
Lubię Cię, ale przesadzasz. Jako SM powinieneś być wzorem dla innych, a nie nadużywać uprawnień (jak w przypadku Peszka) i pisać podobne teksty, jak na screenie. Zluzuj. Wyobraź sobie, że SM nigdy nie dostałeś, a teraz bierzesz udział w konkursie na dojrzałość.
Reply
Dedanie jest nie na miejscu ? Jeśli dedam, to jako zwykły gracz, a nie jako SM. A skoro widzę że nie umiesz czytać to powtórzę to jeszcze raz. To fakt zanim zostałem SM. Wink


UP: Peszek miał wybór. Przeprosiny- i przymykam oko na to. Ale wolał olać jedno słowo i dostać mute na 24h. Zresztą mute i tak sobie zdjął. Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)