Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Bzidaaaaaaaal.
Reply
No cóż. Nie nazwę siebie księżniczką dobroci i miłości, bo mam zatargi z kilkoma graczami,ale kończę z tym.Te kłotnie zabierają mi zbyt wiele czasu i nerwów. Mam dośc afer z Nomirem i Peszusiem,chcę wejśc na neutralny grunt.Wiadomo - Nomir i Peszuś szukają sensacji, chcą mnie jak najszybciej wyprowadzić z równowagi, tylko po to mają tutaj jeszcze postacie.

Ja ze swojej strony zakopuje topór wojenny z Nomirem i Peszusiem.To oczywiste,że będą się zdarzać jakieś docinki,ale nie takie jakie zdarzały się dotychczas.
Reply
Zauważ ile osób nie zgadza się, że Dzida jest SM nawet przez jego zachowanie przed tym awansem... Teraz dochodzi jeszcze ta wpadka. Trzeba by pomyśleć co z tym zrobić....
Reply
Bo nie masz już na nich argumentów. -.-
Reply
Co zrobiłem,to zrobiłem. I tak będzie Do pierwszego czerwca. Po tym dniu zdecyduję wraz z kilkoma osobami, czy Dzida nadal będzie Sm. Okres próby to okres próby - uszanujmy go wszyscy.
Reply
nie licz na neutralny grunt jak będziesz wybierał na SM takich "uczciwych" i "bezinteresownych" i "nieskazitelnych" graczy którzy mają mało latek a uważają że już wszystkie rozumki zjedli i mogą wszystko bo dostali funkcje
i w tej całej rozmowie nie chodzi o Nomira czy Peszuś tylko o zachowanie i wybryki Dzida
Reply
Z kilkoma osobami? Pewnie z kumplami którzy lubią Dzide i będą go bronić... Zadecydować powinni wszyscy gracze Nuthei.

--
Reply
Ja lubię Dzidę, a czy go popieram? Nie. Więc ten argument był akurat marny.
Reply
Information 
Co chwile w Twoich postach doczytuje sie tego,że zostałeś SM po to, aby karać niegodziwych i źle postepujących graczy. Świetnie, doskonale! To właśnie powinieneś robić! Jednak jaki sens jest w tym wszystkim, jeżeli osoba posiadająca SM sama powinna zostać ukarana za swoje zachowanie? Przemyśl to, co robisz i karanie zacznij od samego siebie, albo przystopuj nieco, gdyż jesteś jeszcze "świeżakiem" w tej robocie.

-mops-:
Cieżko dostrzegać dobro tam, gdzie go nie ma. To tak, jakbyś był osobą o żydowskim pochodzeniu i starał sie dokopać słuszności w działaniach Hitlera za czasów 2 wojny światowej.
Coś Ci juz świta?

Jeszcze jedno..:
Jeżeli Dzida dostał SM po znajomości, jaką dzieli z mopsem i nie działa tak, jak powinien, to wg mnie oboje powinni zostać ukarani.
Dzida za to, że nie potrafi docenić i poprawnie obchodzić sie ze swoją funkcją, a mops za wreczenie tak bardzo zaufenej i godnej osobie posady SM (przez co wielu już zdążyło ucierpieć).

Poza tym nie do końca rozumiem.. Od ilu dni mopsie jesteś w posiadaniu admina? Nie wydaje mi sie, żeby do była dostateczna ilość, aby juz rzucać rangami po ludziach.

Początek wielkiej kariery rozpoczynacie na bruku.
Reply
Video 
Po znajomości... znam Dzidę od początku gry na Nuthei. (Na początku szło nam kiepsko,ale potem zostaliśmy kumplami).

Dzida zaliczył jedną wpadkę i trzeba spalić go za to na stosie... - tak, to najlepsze rozwiązanie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)