Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Powiem Wam tak. Dzida sam musi się zrzec swojej funkcji. Może to zrobić na czyjąś rzecz. Ja go tej funkcji nie pozbawię, jeśli coś komuś obiecuje,to obietnicy dotrzymuje.


Tak więc jeśli Dzida zrzeknie się posady SM, będziemy mieli kogoś nowego.
Reply
Information 
Nie zapominaj, że poza Tobą są tutaj także inni admini.
Nie jesteś Naszym władcą, siedzisz w tym od paru dni. Jeżeli dopatrze sie czegoś jeszcze, co choć troche mnie rozdrażni (oczywiście mówie tu o zachowaniu Dzidy) - osobiście go pozbawie tej funkcji.
Reply
Jeszcze Ty będziesz mi wybierał pośrednika i prawą rękę? Chcę mieć osobę, która będzie pośredniczyła między mną, a grą. Ja niestety nie mogę wejść do gry...
Reply
Music 
Nie bede wybierał. Moge co najwyżej odciąć Ci tą rączke, jeżeli nie bedzie zasługiwała na swoją funkcje.
Reply
Właśnie: nie zapominaj, że poza tobą są tu inni admini. Naskakujesz na mopsa, że o tym zapomina, ale przeczytaj co sam napisałeś - osobiście pozbawisz go funkcji jeśli Cię rozdrażni. Ty także nie przedyskutowałeś z nikim swojej decyzji. Dodatkowo (według mnie) propozycja mopsa jest na rękę zarówno graczom, jak i Dzidzie, gdyż otrzyma on szanse na pokazanie, iż godzien jest rangi SM.

Co do twojej odpowiedzi na post mopsa, nie wiem czy zauważyłeś, ale sam jesteś Adminem i moim zdaniem tego typu odzywki w twoim przypadku nie powinny mieć miejsca. Według mnie masz za zadanie rozwiązywać problemy, a nie je mnożyć, bo swoim tekstem możesz spowodować nową sprzeczkę.

Atdół Nie - nie masz... Jeśli ktoś w pracy dostanie to samo stanowisko co ty, a załóżmy, że jesteś w tej pracy dłużej, to co najwyżej możesz nowemu dawać porady, ale w żadnym wypadku nie masz większych praw niż on. To samo się przekłada na SM. Jesteś bardziej doświadczony, ale masz takie same prawa jak mops, nie możesz nim pomiatać jak Ci się podoba.
Reply
Jak na razie pokazał tylko jakim jest niemyślącym człowiekiem i dlatego też daje mu czas na poprawe. Mops zadeklarował, że z nim popracuje - wiec pozostaje mi czekać na owoce tej pracy.
Aaa. Jeszcze tylko chciałem dodać, że jestem tutaj administratorem od 7 miesiecy, wiec zdaje mi sie, ze mam troche wiecej do gadania, niz mopsik.


" tego typu odzywki w twoim przypadku nie powinny mieć miejsca." - wytłuść mi prosze tą majestatycznie paskudną odzywke.
Reply
Question 
Twoim celem jest tylko robienie mi na przekór. Przestałeś interesować się serwerem 2 miesiące temu, zwaliłeś całą pracę na Ninth,a teraz wielki powrót, małego administratora.


Jesteś tutaj od 7 miesięcy? A ja jestem od 4 dni i zrobiłem więcej niż Ty przez ten okres niż Ty przez 7 miesięcy. Ja chociaż ryzykuje,by coś zmienić,nie trzymam "gęby na kłódkę", tylko wyrażam swoje zdanie i wiem, że są gracze którzy się z nim zgadzają i gracze, którzy się z nim nie zgadzają.
Reply
Obrońca ? Nie musisz bronić swoich kumpli Dodgy


All

Poczekajmy np na Ninth, zobaczymy co powie na to wszystko...


--
Reply
jak na razie to Ty sie chowasz w moim cieniu i Ciebie można porównać do karzełka. Nie robie Ci na przekór, tylko wykładam na wierzch wasze błedy.
Reply
Okej, widzę że zaszło to za daleko... Wszystkich przepraszam za niesłuszną karę, więcej się to nie powtórzy. Wiele MC+ popełniło błędy i nikt ich aż tak nie wgniótł w ziemię jak mnie, lecz nie o tym teraz mowa. Mops na pewno będzie mi prawił kazanie, zresztą słuszne. Widząc posty Rokubashii'ego doszedłem do wniosku by zakopać topór wojenny(idąc śladem Mopsa) z wieloma graczami i zacząć poprawianie moich stosunków między graczami. Jeśli nie sprawdzę się w roli SM to zostanie mi ta funkcja odebrana i przydzielona komuś innemu.

To by było na tyle, pozdrawiam. Dzida. Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)