Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Słyszałeś może o przecinkach ? Bo tego się pojąć nie da.
Reply
A to było na e2 Smile Dokładniej - na grabku. Nawet w rozmowie na gg Radziejos pytał Roka, czy może mnie na grabie dednąć.
nuthei.xaa.pl/panel/reports/_gracz.php?id=58 - oto link do zgłoszenia Smile
Reply
Sorki, nie widziałem. Tą sprawę zostaw, bo Clevis sam w sobie jest dobry, nie czytając takich znaków " " i nie wiedząc co to sarkazm.
Co do regulaminu, przeczytaj wyżej co napisałem.. Były zmiany. Pesz, jak masz ten obrazek to mu pokaż.
-mops-:
W przeciwieństwie do nas? Bardzo śmieszne. Wiesz kto dostawał najwięcej pytań, próśb i zgłoszeń na graczy? Ja. Nie Ninth, nie Nat, nie Rok, nie Vvojdyn, nie Peszek, nie DT, a ja. A czemu? ..Oczywiście nie obrażając wyżej wymienionych osób, to ja najbardziej angażowałem się w Nuthei i gdy komuś stała się buba, to do Nomirka po plasterek biegł. Dostawałem masę próśb i ww rzeczy, że aż czasami chciałem się wylogować. Mimo tego, dla dobra Nuthei i wygody graczy spędzałem po 6-8h dziennie na Nuthei + nocki w weekendy/dni wolne.
_
Już nie skomentuje planowania dodatków, robienia grafiki, spędzania czasu na rozmowie z Peszkiem o dalszym rozwoju, co potrzeba, co by można by dodać. Może i za dużo czasu poświęcam, ale korzystam bo mam go dużo. Ale nikt nie powie mi, że nie wysłuchiwałem graczy, że się nie angażowałem i byłem nikim.
Reply
Regulamin był wtedy zmieniany z dnia na dzień, wiec cieżko niekiedy było sie zorientować.

Dodam jeszcze tylko, że sprawy Nuthei ogarniać moge pod wieczór, zazwyczaj po 20 (dzisiaj wyjątek). Jestem uczniem, a wiec uczeszczam do szkoły, od ponad 10 lat trenuje wyczynowo judo, wiec również tygodniowo dochodzi grubo ponad 10 godzin treningow popołudniowych. Do tego rozwijam sie jezykowo, chodząc na angielski. Jestem tancerzem. Mam swoje obowiązki również w domu i nie żyje tylko komputerem i wirtualną rzeczywistością, jaką znajde w internecie (swoje życie prywatne mam dosyć bogate i cenie sobie chwile wolnego). Wybaczcie, że nie jestem do waszej dyspozycji 24/7. Mimo wszystko jeżeli napiszesz do mnie na gg/poczte - odpowiem Ci jak najpredzej.
Reply
Tongue 
Pojednaj się z nim. Z kłótni nic dobrego nie wynika, mi jego słowa przemówiły do rozsądku. Przepraszam wszystkich graczy za pokazanie się ze złej strony . Wiem, popełniłem błędy, teraz pełniąc tak odpowiedzialną funkcję nie chcę pokazywać się ze złej strony i mam nadzieje że wszyscy którzy mają mi coś za złe, przebaczą mi.
Reply
Przyznam. Dawniej Ty i Pesz ciężko pracowaliście. Skłamałbym,gdybym tego nie przyzał.
Reply
Clevis to ja Dodgy A te zmiany, o których wspomniałeś, nie tyczyły się moich zgłoszeń w żadnym procencie. Akurat zmiany w regulaminie zawsze śledzę, bardzo uważnie Dodgy
Reply
(2011-05-16, 17:53:38)-mops- Wrote: Przyznam. Dawniej Ty i Pesz ciężko pracowaliście. Skłamałbym,gdybym tego nie przyzał.Nie zauważyłem tego wczesniej, a wiec wróce.
TO, że moje ciało jest dużo lepiej rozbudowane, niż ciało przecietnego faceta nie znaczy wcale, że jest bezmózgiem Smile Nie obchodzi mnie czy to kolejna Twoja jakaś gierka słowna. Coroczna średnia powyżej 4.75 i liczne stypendia chyba przeczą Twojej opinii na mój temat dość mocno Smile
Reply
I teraz chcesz się bawić w osiągnięcia? Mamy wypisywać tu w jakich konkursach zostaliśmy laureatami?Jaką mamy średnią?
Reply
Rokubashii:
Odpuśćmy już. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)