Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Brick 
Zapraszam.
Reply
Przykro mi bardzo, ale było napisane w regulaminie przyznawania reputacji, że jeżeli daje się ocenę z podpisem, należy ją sensownie uzasadnić - za bzdury przyznawany jest knebel.

I nie bawię się w Dzidę, bo mam inny tok myślenia.

Btw, zjadłem słowo. Dodgy
__________________
Reply
Information 
Cyrax... na razie nie ma punktu w regulaminie który głosi,że osoba zachowująca się... nieetycznie?(dałeś na to kilka przykładów których Toadman nie zna) może serwer opuścić. Ale niebawem taki punkt będzie.. tak więc uważaj. To, że jesteśmy przyjaciółmi, nie oznacza, że będę Cię wszędzie bronił.
Reply
Zdejmij mi SM, gdy nie bylo panelu, nie bylo dowodu, ze bylo to na e2 a jednak karano za to graczy. Widze, ze wobec Cyraxa jestes stronniczy, wiec nie mam zamiaru byc SM skoro jest cos takiego.
Reply
Dobrze się czujesz?


To nie jest problem, by przytrzymać kursor myszki w pewnym miejscu...
Trzeba umieć robić screeny.
Fakty mówią same za siebie. Koniec tematu.
Reply
Gdy dałem mu link do zgłoszenia wyśmiał mnie w żywe oczy i napisał, że 'mam lipe' i mam się 'nauczyć grać na Nuthei' (drugi SS). Zresztą z samego wyrażenia 'buhahaha udowodnij mi, że to było na e2' można śmiało powiedzieć, że to było na e2...

Atdown eee przepraszam... niby za co? Za to, że on mnie deda? szkoda, że priv nie jest karany bo za obrazy na privie nazbierałoby mu się tyle mute, że za tnie same należałby mu się wylot...
Reply
Dostał mute za słowo "ssij". Tyle. Naucz się następnym razem robić screeny. Najechanie myszką na dane pole nic nie kosztuje. A jeśli się sprawa dalej tak będzie toczyć(będziecie drzeć koty o wszystko),to obaj opuścicie serwer.


Za co? Cały serwer ma dość Waszych kłótni. Jeśłi już wojujecie to róbcie to prywatnie,a nie sobie świnie podrzucacie na forum. Daje Wam tydzień na zakopanie topora bądź na LEKKIE ocieplenie stosunków.


Porozmawiam z Cyraxem. Jeśłi zrobił to na e2,t o mi się przyzna. To tyle. Koniec.
Reply
Pewnie jak zedytuje tamten post to nie zauważysz więc napisze to tutaj... Na SS tło walki pasuje do Skalnego Cmentarzyska, jakimś dziwnym trafem kordy na SS idealnie pasują do kordów na których stoję na czaszce. Obaj dobrze wiemy, że to było na e2 ale na siłę chcesz go uratować...

Atup Zauważ, że to on zaczął nasyłać na mnie swoich kumpli (w tym Ciebie), to on minusował KAŻDY mój post na forum Nuth, to on mnie wyzywa na priv, to on mnie deda. Ja jestem winny ironicznych tekstów w jego stronę i sporadycznego wygrywania z nim pvp po zaatakowaniu mnie.

Nawet jak się przyzna (w co wątpię) pewnie go obronisz... No ale niech Ci będzie... KONIEC ;c

Atdown ocena wykorzystana Angry na profilu małym druczkiem nr gg mam ale teraz jestem na lapku i nie mam tu gg Angry
Reply
Priv z tego co wiem, jest karany. No jeśli księciu Mops zmienił ten punkt, to wybacz za mój błąd. Nie jestem w temacie, bo nowego regulaminu nie widzę. I widzisz? Jesteś w świecie gdzie Cie wyśmiewają, bo nie masz dowodu na to że zostałeś dednięty na e2 a nie w innej lokacji.. Cóż, welcome to Mops' world. Tak to mogliśmy to sprawdzić, teraz.. Ni. Wink Dowód na 'ssij' jest, no ale dwa screeny na deda już nie. Śmieszne Angel .

Wszyscy:
Byłby ktoś chętny do dołączenia się do nowego świata PeszuŚś'ia i Nomirka? Dodgy


AtUp
Podaj mi swoje gg (dając plusa/minusa)
Reply
Mhh... Ale zauważ, że na wszystkich poziomach jest to samo tło, a nie na każdym jest e2, przy której mogłeś stać.
Wiesz, nie można być w tym całkiem pewnym, gdzie byłeś i kto ma rację...

Nieważne, za jaką "stroną" by się Taven odpowiedział, i tak dla kogoś będzie złym i stronniczym.
Nigdy człowieka nie zadowolisz.
____
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)