Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów o Nutelli
Jakoś to niepierwszy raz, że za bana się nie wyleciało Dodgy Zresztą pisze to ten, który miesiącami repa nie nadrabiał, choć wszyscy za minusowego repa wylatywali Smile Śmierdzi hipokryzją.
Reply
O mnie piszesz ? Ja miesiącami repa nie nadrabiałem ? phi... Dostałem druga szanse i miałem minusowego repa, a w niedługim czasie było wywalanie tych co maja na minus więc dostałem więcej czasu Dodgy
Reply
Mówisz fałszywe wybory, bo nie wygrałeś Ty, ani Twój kolega -.- . Myślałem, ze więcej dojrzałości wykażesz, Panie Clevis. Przegrana, aż tak boli?

ALL:
Co do bana Tavena, jak widzicie został zdjęty dużo przed czasem, rep przywrócony, stąd też wywnioskować można, że albo ban był niesłuszny, albo ban był za coś co źle jest opisane w regulaminie lub tego nie ma. Mam prośbę, spróbowalibyście się pogodzić jakoś? Nie mówię od razu, ale jakieś pierwsze kroki. To nie jest fajne gdy moi znajomi się kłócą a ja jestem po środku(Taven vs opozycja). Może by tak wszyscy w spokoju przedyskutowali swoje" za, przeciw ale" itp. Szczerze ta cała wasza kłótnia mnie boli. Pozdrawiam, Frytas.
Reply
Jedyny który w całej tej paplaninie powiedział coś sensownego.

Twórzcie jedność. Nie przejmujcie się adminami. Nie wchodźcie sobie w drogę jak tak na siebie nie możecie patrzeć. Wy sobie oni sobie i tyle.
Reply
No więc skoro Ty byłeś potraktowany na "specjalnych" warunkach, to dlaczego masz pretensje, że mops nie został wywalony za pomyłkę admina?

Frytas:
Ja nawet nie chciałem kandydować. Prawda jest taka, że chciałem zmniejszyć szanse Nomira (myślałem wtedy, że będzie kandydował), bo wg mnie się nie nadaje. Dodgy

Co do zgody między nimi... Marnie to widzę. Na własnej skórze przekonałem się o tym, że -jak to nazwałeś - "opozycja" nie przyjmuje do siebie żadnych argumentów, jest na nie głucha. Sami piszą, żeby pisać, żeby tylko było po ich myśli.
Reply
Z tego co wiem pesz wygrał wybory ;x
Reply
Na chwilę obecną, chciałbym oznajmić iż moja przygoda z Nuthei dobiegła końca - tak samo jak i kres tego Świata Prywatnego. Życzę wam powodzenia z nowym Administratorem, oby jak najwięcej "sprawiedliwych" killów. Smile No i.. I tyle. Mopsiu, dokonałeś swego - interesować się Nuthei zbytnio nie będę, ale zostawiam postać ze względu na nick. Smile

Aaa, i polecam przejrzeć posty Peszka. (paczaj wyżej)
Do zob na lepszym świecie. Heart
Reply
Sad 
Poradzimy sobie bez Ciebie Dodgy Mops nie jest sam Dodgy
Reply
Widzę że mój post zniknął, dziwne.
graphic.org.pl/images/bwy1307976853y.PNG
Więc jeszcze raz. Wink
Reply
Już nic. Nutheiczycy musimy zrobić Nutheiowe rewolucje ala Magda Gessler CoolMa ktoś jakieś itemki dla tanca od 90-114? Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)