Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fani Warrocka !
Witam serdecznie fanów warrocka Wink Ostatnio dawno nie grałem ale mam zamiar znów zacząć grać i szukam ekipy Polaków , bo jak zapewnie wiecie 2 lata temu był jeszcze serw Polski ale teraz nie ma a anglicy są wkurzający byle czego się plują i wgl Tongue
Nick: x0di3go0x ( wiem że głupi ale to kuzyn robił mi konto)
Mój lvl : 34
Rate : 1.19
Gram : ponad 2 lata ale z przerwami Cool
Ulubiona profka : 1 Assault 2 Medyczka Big Grin 3 Sniper czasem
Dla tych którzy nie grali a chcą grać wbijać Tu http://www.gamersfirst.com/warrock/ . Gra ma dobrą grafę ciekawe mapki Mnóstwo broni 5 profesji mechanik (enginner) Medic (medyk) Snajper Assault (szturmowiec) i heavy tropper Smile Piszcie lvl nick kto chce grać Smile
Reply
Grałem dawno temu, to znaczy jakiś rok temu, miałem max 16 lvl, pamiętam jak z Famasem się koksiło. Big Grin
Reply
Ja gram od beeeety... Czyli długoo.

Pamiętam takie eventy, że Łohoho.
----------
Reply
Jaki masz lvl teraz ? Wink
Voodek: No tak famasek wymiata Big Grin Ale k1 też ! Cool
Reply
No... 35 bodajże, ale ja mało grałem. Wiem, że konto założone na becie.
Reply
Oo to o jeden lvl mniejszy mam Cool tez mało gram ostatnio miesięczne przerwy robiłem ale mam zamiar grać dalej szukam tu ekipy Big Grin
Reply
Ja pamiętam jak założyłem klanu
Polish Husars.
Gadaliśmy wtedy na Skype wszyscy.
Reply
Wy chyba nawet na mistrzostwach byliście tak ?
Reply
Ty myślisz o Legendarnej Husarii, którą założył marioseda i... madafaka. A ja mówię o takiej O. Założonej po tym jak Legendarny klan się rozpadł.
Reply
Aaa no to pomyliło mi się , ja grałem trochę ale premki jakoś nie kupywałem nie wiem czemu ale kasy tracić jakoś nie chciałem Cool
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)