Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-Box - Główny temat
W tym samym sklepie kupowaliście ?
Reply
Nie będę obgadywać sklepu...
Ale to nie wina sklepu , a konsoli.
Reply
Nikomu kogo znam nie psuję się xbox... Tylko tobie i twojemu koledze którzy kupiliście go mniej więcej w tym samym czasie , i za pewne w tym samym sklepie.

Quote:Wiesz co kolega mi odradził kupno xbox'a no ja tobie też...(po 4 miesiącach będzie miał podobny los so xbox mego kolegi.

Twój kolega odradzał ci kupowania xbox (ze swoich doświadczeń) , chociaż ty go masz dłużej? Dodgy
Reply
Thumbs Up 
Wybacz literówka mój ma 3,5mieś Sad
Reply
Nie wiem jaki ty musisz być inteligentny , żeby kupować ps3 a po półtora miesiąca xboxa... Grafika zależy od gry ... w niektórych jest ładniejsza w ps3 a w innych w xbox. Jeżeli chodzi o opłaty multi , to zwróci ci się to ... jeszcze za pewne będziesz na plusie bo cena początkowo to już 600zł różnicy (pomiędzy xbox a ps3) czyli 3 lata multi Dodgy Nie mówiąc o grach itp. Xbox po za tym ma Kinect która zwala z nóg wszystkie pozostałe produkcje na rynku Dodgy Więc nie kłam ,z tym xbox... Kłamstwo ma krótkie nogi Dodgy Pzdr. Funboy Ps3 :3
Reply
Grałem na kinect Tongue Bardzo przyjemne, najbardziej siatkówka Tongue
Reply
Sad 
To była obraza?
Powiedział to fanboy co broni gorszego.
Reply
Lightbulb 
Jakoś tylko ty się skarżysz na xboxa.. Nie widziałem, żeby ktoś inny pisał, źle o xboxie..
Reply
Muszę tutaj zdemontować plotki co do szybkiego psucia się eXboxów dreihundert sechszig.
Moje pudełko ma gdzieś koło półroku, może i więcej -idzie praktycznie non-stop z tymże nie gram, tylko kiedy mam kogoś na chacie, czy sprzątam włączam muzykę, nocami ściągam demka, albo gadam ze znajomymi. Takiego survivalu Arkejdy białe by nie przeżyły, ale Elite trzyma się całkiem dobrze.


Jeżeli ktoś posiada telewizor plazmowy, np: Panasonic Viera, radziłbym nie zostawiać konsoli na 'pauzie', czytałem, że takie coś niszczy telewizor, poprostu ekran ten zostanie nawet gdy będziesz oglądał film.
Reply
A slimy się psują? Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)