Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajna gra
#31
Music 
Ja polecam Dawn of Magic wciagająca gierka, wolny świat, umiejętności, powiedzmy GTA Gra. Wszędzie chodzisz i magii używasz.
Reply
#32
(2011-06-19, 11:48:41)Eldreed Wrote: Masz racje ... Jedna mądra Tongue

Ten rok chyba nie był udany. Angry
Z MMORPG to Last Chaos, a z MMOFPS'ów może Crossfire oraz WarRock.
Reply
#33
Cześć...napiszę tutaj.

Mam pytanie co do CF

Jest jakiś sposób aby gra się szybciej ładowała... bo przy włączaniu gry trzeba odczekać jakieś 3-4 minuty, a na ładowanie mapy trzeba czekać czasem 4-5 minut...

Nie masz może na to jakiejś rady ? Chcę też powiedzieć że sprzętu najlepszego nie mam ale powinno spokojnie chodzić. Sad
Reply
#34
Pierwsze włączenie gry ma odbywać się dłużej, a kolejne powinny być już szybsze. Zależy wszystko od łącza i sprzętu. Ja mam 4GB RAMu (1GB na grafikę, czyli pozostają 3GB), karta graficzna GeForce GSO9600 i 2,80Ghz. Maks. na moim łączu ściągam 180kb/s. Na takim sprzęcie, pierwsze włączenie zajmuje prawie 1min., pozostałe ok. 10 sek. Mapki włączają się też do 10 sek. (zwykle koło 6-7sek.).
Jeśli masz o wiele gorsze od tych parametry sprzętu, to zmniejsz może rozdzielczość gry i ogólnie pogrzeb w ustawieniach systemu.
Jeśli można wiedzieć: jaka ranga, ratio, klan i nick? Może kiedyś byśmy pograli. Jestem codziennie z 2h, nick taki sam. Dodgy
Reply
#35
Ojj...ja bym zagrał z Tobą ale będę musiał pobrać grę od nowa bo z tym coś mi się zepsuło . Może pobiorę i zobaczymy jak to będzie... dzięki wielkie za odpowiedz.
Reply
#36
Próbuj... Ja jestem codziennie, więc pisz na pw (w CF'ie). Smile
Reply
#37
Thumbs Down 
Nikt jeszcze nie wymienił:
Quote:Battle of the Immortals
Wciąga tak, że z kumplami przez 3 dni nerdziłem po 6-8h+...[wstyd :x ]
Zaletą jest niesamowita ilość Questów [kończysz jedno zadanie, dostajesz 3 kolejne], wiele dziennych eventów, rozbudowany crafting, ładna grafika...
Wady? Brak silnych hp i sp potek u NPC [można potem wytworzyć samemu, jak się rozwinie alchemię; w przeciwnym wypadku-Item Shop] oraz utrudniona gra bez stałego teamu [by przystąpić do eventów trzeba być w 3-4osobowym teamie; lepiej mieć stały, niż prosić się przypadkowych ludzi].
Co do szybkości expienia - w 3 dni wbiłem 46lv[można luzem i 100wbić, ale ja wolałem wykupywać wszystkie ulepszenia skilli za exp points.

//zacytowałem sam siebie, bo już w jakimś temacie o tym pisałem.

Btw. Szukam 1-2 osób do wspólnej gry!
Wymagania:
-dojrzałe zachowanie!, skłonność do kompromisów, otwartość
-dostosowanie się do kilku zasad
-dzienna aktywność min. 1h [granica sztuczna, dopuszczalne ustępstwa]
Co oferuję?
-szeroko pojętą pomoc w grze[rady, dzielenie się lootami...]
-wspólne wykonywanie instancji/eventów
-mile spędzony czas w kulturalnym gronie
//Póki co jest nas 3, szukamy 1-2 osób, by podczas wykonywania instancji nie musieć polegać na losowych graczach. Zainteresowanych proszę o pisanie na GG: 6206439 - odpowiem na wszelkie pytania.
Reply
#38
Wow, Guild Wars, L2, Aion. Świetne pozycje.
Reply
#39
Runes of Magic. Świetna gra, genialne tworzenie postaci. Instancje, potężne bossy, dwuklasowość, wciągająca fabuła (dla tych, którzy czytają wszystkie dialogi, a nie pomijają, sprawdzając później w dzienniku co mają zrobić -.-) tysiące questów, bardzo przyjemnie gra się z przyjaciółmi. Jest polska wersja. Jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gier MMO w jakie grałem.
Reply
#40
Dwuklasowość działa na niekorzyść tej gry. No i największy minus. Item Shop - Bez niego nie da się normalnie grać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)