Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajna gra
Witam !

Jak sami wiecie zbliżają się wakacje , więc czas bez szkoły Big Grin

Dużo czasu spędzę na polu ale trochę też przed kompem .

Więc mam do Was prośbę . Możecie polecić mi jakieś fajne gry ( MMORPG , Multiplayer , RPG ) takie do zalogowanie i jednakże do ściągnięcia .

Jeśli znacie jakieś fajne gry i według was są godne uwagi proszę podajcie link do strony logowania lub pobierania .

Proszę nie podawajcie linku do wymienionych gier : Tibia , Metin2 , Helios itp.
Reply
Mythos Tongue
Reply
Ja polecam Ci Rappelz. Gram w nią i bardzo wciąga. 3 rasy i 27 profesji do wyboru. Resztę doczytasz na stronie. Jako, że nie można reklamować gier, napisz w googlach Rappelz, to wyświetli Ci się polsko języtczny coś tam.
Reply
4Story kiedyś grałem fajna gra.

No i MineCraft który bardzo wciąga.
Reply
Ehh takie typy to nie Tongue

porian: Zobacze Smile

Harlok: Heh , MineCraft też fajny . 4Story jakoś nie za bardzo ! Czemu ? Kojarzy mi się z Metinem2 Exclamation
Reply
Zacytuję : "Proszę nie podawajcie linku do wymienionych gier : Tibia , Metin2 , Helios itp. "
Czyli jakie możemy podawać?
Reply
League Of Legends, ponad 70 postaci do wyboru, możliwość grania z przyjaciółmi, bardzo wciąga sama gram od ponad roku
Reply
Lineage 2. Pare ras, dużo klas. A jak nie Linejdż to w takim razie Cabal, ew. Mu Online.
Reply
Ostrzegam, długo się pobiera, ale mniej więcej do 20 od teraz Ci się załaduje, ale musisz mieć wszystko zamknięte, każdy program, bo może wystąpić błąd. Wiem o tym, bo sam pobierałem i podczas instalacji musiałem ignorować komunikaty. Nie zadziałało, więc odinstalowałem grę i od nowa pobierałem.
Reply
Skąd wiesz, ile mu się mniej więcej pobierze, jak nie wiesz jaki ma transfer danych?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)